جامع نیوز:این قابلیت پرطرفدار که در G2 معرفی شد راه خود را به عنوان قابلیتی اصلی در گوشی‌های موبایل ال‌جی پیش گرفت ال‌جی الکترونیکس اعلام کرد که قابلیت پرطرفدارKnock (که قبلاً KnockON نامیده می‌شد) به عنوان قابلیتی استادنارد در گوشی‌های موبایل اصلی این شرکت در آینده گنجانده خواهد شد و خط تولید گوشی‌های هوشمند سری […]

جامع نیوز:این قابلیت پرطرفدار که در G2 معرفی شد راه خود را به عنوان قابلیتی اصلی در گوشی‌های موبایل ال‌جی پیش گرفت

ال‌جی الکترونیکس اعلام کرد که قابلیت پرطرفدارKnock (که قبلاً KnockON نامیده می‌شد) به عنوان قابلیتی استادنارد در گوشی‌های موبایل اصلی این شرکت در آینده گنجانده خواهد شد و خط تولید گوشی‌های هوشمند سری دوم L قابلیتKnock را از طریق به‌روزرسانی جهانی با آغاز ژانویه ۲۰۱۴دریافت خواهند کرد.

قابلیتKnock اولین بار در گوشی ال‌جی G2 به عنوان راهی آسان برای خاموش و روشن کردن گوشی با دو بار ضربه بر روی نمایشگر معرفی شد زیرا کلید پاور (خاموش/روشن) در پشت گوشی قرار دارد. قابلیتKnock برای اولین بار نیز در تبلت ال‌جی G Pad 8.3 و همین‌طور گوشی هوشمند منحنی G Flex با همان طراحی مشترک کلید پشت در G2 ارائه می‌شود. واکنش مخاطبان به این قابلیت جدید آنقدر مثبت بود که یک نسخه از پرفروش‌ترین گوشی ال‌جی سری دوم L با برخورداری از این قابلیت برای ارائه به بسیاری از مشتریان تا جای ممکن تولید شد.

دکتر جونگ سئوک پارک، رئیس و مدیرعامل شرکت ارتباطات موبایلی ال‌جی، می‌گوید: «قابلیتKnock مشخصاً یک تجربۀ کاربری ال‌جی و نمونۀ بارزی از زمانی است که شما جدیدترین‌ها در فناوری موبایل را با دیدگاه‌های مشتری‌محور پیوند می‌دهید. هیچ کس تا کنون فکر نکرده است که کلید روشن/خاموش نیز باید بهتر شود. این مهندسان ما بوده‌اند که متعجب شدند چرا نباید همۀ نمایشگر به کلید روشن/خاموش (پاور) تبدیل شود.

دسترسی و مدل‌های خاصی که به‌روزرسانی Knock را دریافت می‌کنند بر حسب منطقه و اپراتور متفاوت خواهد بود.