جامع نیوز:یخچال‌های جدید ال‌جی مجهز به قابلیت مبتکرانه Door-in-Door، راحتی کاربر را به سطح جدیدی می‌برند ئول، ۲ ژانویه ۲۰۱۳- ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) جدیدترین یخچال‌های سایدبای‌ساید و فرنچ‌دُر (French-door) خود را در نمایشگاه الکترونیک مصرفی ۲۰۱۴ (CES) از ۷ ژانویه تا ۱۰ ژانویه به نمایش خواهد گذاشت. این مدل‌های پربازده و کارامد غذاها را در […]

جامع نیوز:یخچال‌های جدید ال‌جی مجهز به قابلیت مبتکرانه Door-in-Door، راحتی کاربر را به سطح جدیدی می‌برند

ئول، ۲ ژانویه ۲۰۱۳- ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) جدیدترین یخچال‌های سایدبای‌ساید و فرنچ‌دُر (French-door) خود را در نمایشگاه الکترونیک مصرفی ۲۰۱۴ (CES) از ۷ ژانویه تا ۱۰ ژانویه به نمایش خواهد گذاشت. این مدل‌های پربازده و کارامد غذاها را در مدت زمان بیشتری تازه‌تر نگه می‌دارند و نسبت به مدل‌های قبلی ذخیره غذاها و نظم دادن به آنها را ساده‌تر و راحت‌تر می‌کند.

سئونگ-جین جو، رئیس و مدیر عامل شرکت ارتباطات لوازم خانگی ال‌جی الکترونیکس، می‌گوید: «بر اساس بازخوردی که از مشتریان دریافت کردیم، جدیدترین یخچال‌های ما اکنون با قابلیت کاربرپسند Door-in-Door (در تو در) برای راحتی بیشتر طراحی شده‌اند. یخچال‌های ما ستاره انرژی دریافت کرده‌اند و مجموعه جدید ما نیز انتظار می‌رود، توسط مشتریانی که به انرژی اهمیت می‌دهند، نه تنها در امریکا بلکه در سراسر دنیا مورد استقبال قرار گیرد.»

قابلیت Door-in-Door و راحتی بیشتر

از زمانی که ال‌جی برای اولین بار ایده Door-in-Door را برای مشتریان در سال ۲۰۱۰ عرضه کرد، این طراحی ابتکاری را در بسیاری از محصولات پیشرفته خود اعمال کرد. طراحی بی‌نهایت راحت Door-in-Door ال‌جی باعث می‌شود تا دسترسی به غذاها و نوشیدنی‌هایی که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند به راحتی امکان‌پذیر باشد و از دست رفتن هوای سرد از بخش اصلی یخچال کاهش پیدا کند. با کمک به کاهش نوسانات دما که با باز شدن دمای یخچال رخ می‌دهد، مدل‌های Door-in-Door به تازه نگداشتن غذا در مدت طولانی‌تر کمک می‌کند.

کمپرسور مبدل خطی و تروتازگی بیشتر

فناوری اختصاصی کمپرسور مبدل خطی (Inverter Linear Compressor) ال‌جی به یخچال امکان می‌دهد تا بازده انرژی و تازگی بیشتر، میزان صدای کم و دوام بالایی داشته باشد. کمپرسور پیستونی ال‌جی، در مقایسه با سیستم گردشی متناوب، اصطکاک داخلی کمتری ایجاد می‌کند و کنترل سرمایشی دقیق‌تری ارائه می‌دهد که در نهایت مصرف انرژی کمتری را تضمین می‌کند. کمپرسور مبدل خطی با ۱۰ سال ضمانت قطعات عرضه می‌شود.

سیستم سرمایشی هوشمند Smart Cooling Plus در یخچال فرنچ‌دُر (French door) برای حفظ شرایط بهینۀ نگهداری طراحی شده است. ضمناً، کمپرسور مبدل خطی و تبخیرکننده دوگانه (Dual Evaporator) به سرعت برای تنظیم میزان رطوبت و دما کار می‌کند تا غذا به مدت طولانی‌تر تازه بماند.

سیستم یخ‌ساز Slim SpacePlus

بسیاری از یخ‌سازهایی که در یخچال‌ها نصب می‌شوند فضای زیادی را اشغال می‌کنند و فضای کمتری به نگهداری مواد غذایی می‌دهد. سیستم یخ‌ساز Slim SpacePlus™ بدون افزایش ابعاد بیرونی یخچال، قفسه جادارتری دارد و فضای کافی را برای محفظه دم دستی فراهم می‌کند.

تشخیص هوشمند

اگر یخچال ال‌جی دچار هرگونه مشکلی شود، قابلیت تشخیص هوشمند به نمایندگی‌های مرکزی امکان می‌دهد که به سرعت مشکل را از طریق تلفن تشخیص دهند. علاوه بر این، برنامه کاربردی گوشی هوشمند به نام Smart Diagnosis به خانه‌داران امکان ثبت و تحلیل سیگنال‌های یخچال را برای توصیه فوری در مورد گزینه‌های تعمیر می‌دهد.

فیلتر هوای تازه

فیلتر هوای تازه در یخچال‌های ال‌جی از گردش هوای پرفشار و فن اختصاصی برای تازه و بدون بو نگهداشتن غذاها برخوردار است.

دستگیره هوشمند باریک و جذاب Smart Pull باز کردن درب فریزر را، با کمترین میزان زحمت، امکان‌پذیر می‌کند. با بلند کردن دستگیره دسترسی به فریز راحت و ساده است.

بازدیدکنندگان از غرفه ال‌جی در CES 2014 (مرکز همایش‌های لاس‌وگاس، سالن مرکزی، شماره ۸۲۰۴) از سه‌شنبه ۷ ژانویه تا جمعه ۱۰ ژانویه، فرصت دارند تا جدیدترین یخچال‌های ال‌جی را خودشان از نزدیک ببینند.