به گزارش جامع نیوزنام گیگابایت با مادربردها و کارت های گرافیک با کیفیت آن شناخته می شود و سهم قابل توجهی از بازارهای داخلی را نیز در اختیار دارد. اما اخیرا این شرکت تصمیم گرفته است که دیگر محصولات خود را نیز روانه بازارهای کشورمان کند و یکی از مهمترین آنها نوت بوک است. نوت […]

به گزارش جامع نیوزنام گیگابایت با مادربردها و کارت های گرافیک با کیفیت آن شناخته می شود و سهم قابل توجهی از بازارهای داخلی را نیز در اختیار دارد. اما اخیرا این شرکت تصمیم گرفته است که دیگر محصولات خود را نیز روانه بازارهای کشورمان کند و یکی از مهمترین آنها نوت بوک است. نوت بوک ها در حال حاضر یکی از محبوبترین کالاهای کامپیوتری به شمار می روند و کاربران بسیاری به دنبال خرید این محصول می باشند. از این رو گیگابایت مثل همیشه با پشتیبانی انحصاری آواژنگ اقدام به توزیع نوت بوک های جدید خود در ایران نموده است. این اتفاق به صورت کاملا گسترده ای رخ خواهد داد و محصولات مختلفی از سری های متفاوت گیگابایت به زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. از جمله مهمترین این سری ها می توان به سری U (سری Ultrabookها) و سری P (سری Performance) اشاره کرد.
نوت بوک های سری U از لحاظ فنی قدرتمند هستند و در عین حال طراحی ظاهری جذاب، بدنه بسیار باریک و سبکی دارند. این نوت بوک ها به دلیل خصوصیات منحصر به فردی که دارند کاربری های بسیاری خواهند داشت و از محبوبیت زیادی برخوردارند. در مقابل نوت بوک های سری P با اینکه از لحاظ ظاهری طراحی ساده تری دارند، اما از کارایی بسیار بالایی برخوردارند و توانایی اجرای سنگین ترین نرم افزارها را دارند. برای مثال یکی از برجسته ترین مدل های این سری، نوت بوک P25W می باشد که مخصوص اجرای بازی های رایانه ای است و از پردازنده، کارت گرافیک و حافطه رم قدرتمندی بهره می برد. این مدل با ظاهر و رنگ متفاوت خود به زودی در اختیار علاقه مندان به بازی های رایانه ای قرار خواهد گرفت. تمامی نوت بوک های گیگابایت با گارانتی یکساله آواژنگ در سراسر کشور موجود خواهند شد.