جامع نیوز:همانطور که همه شما می‌دانید، مانیتورهای فوق عریض یا همان UltraWide ال‌جی از همان ابتدا که در سال ۲۰۱۲ معرفی شدند فوراً مورد استقبال قرار گرفتند. این مانیتورها برای ارائه فناوری واقعی و گشودن عصر جدید در تجربه واقعی UltraWide تحسین شده‌اند. مانیتور IPS 21:9 UltraWide ال‌جی برای سه فصل متوالی در سال ۲۰۱۳ […]

جامع نیوز:همانطور که همه شما می‌دانید، مانیتورهای فوق عریض یا همان UltraWide ال‌جی از همان ابتدا که در سال ۲۰۱۲ معرفی شدند فوراً مورد استقبال قرار گرفتند. این مانیتورها برای ارائه فناوری واقعی و گشودن عصر جدید در تجربه واقعی UltraWide تحسین شده‌اند.

مانیتور IPS 21:9 UltraWide ال‌جی برای سه فصل متوالی در سال ۲۰۱۳ به عنوان پرفروش‌ترین برند پیشگام در صنعت شده و جوایز و تحسین‌های زیادی را از آن خود کرده است. این مانیتور پرچمدار همه مانیتورها به حساب می‌آید. اما ال‌جی در همین جا متوقف نمی‌شود. در CES 2014، مجموعه جدید UltraWide ال‌جی با امکانات رابط کاربری پیشرفته برای تطبیق با تمام نیازها و آرزوهای شما عرضه کرد.

فناوری پیشگام مانیتورهای UltraWide و ۳۴ اینچ ال‌جی (۳۴UM95) پیشرفتی فوق‌العاده برای حرفه‌ای‌های تکنولوژی است. طراحان گرافیک دوبعدی و سه‌بعدی همیشه در کار با محیط‌های دوبعدی و سه‌بعدی مشکل داشتند زیرا دو مانیتور معمولی ۱۶:۹ از نوعFull HD برای سازمان‌دهی دوتایی لازم بود. با مانیتور ۳۴UM95 جدید ال‌جی که اولین نمایشگر ۳۴ اینچ UltraWide QHD دنیا با نسبت تصویر ۲۱:۹ و ۱۲ درصد نمای عریض‌تر است، طراحان گرافیک می‌توانند اکنون حجم کاری زیادی را مدیریت کنند و هدر دادن زمان و بیهوده وقت تلف کردن را کاهش دهند.

علاوه بر این، کیفیت تصویر متفاوت در وضوح UltraWide QHD بازده کار را افزایش می‌دهد زیرا وضوح بالاتر امکان اجرای کار با جزییات بیشتر را فراهم می‌کند.