جامع نیوز:وقتی ال‌جی می‌خواهد آگاهی جاروبرقی روباتیک خود از فضا و سطحی که روی آن است را به نمایش گذارد آن را فقط در یک اتاق نشیمن مسطح و ساختگی آزمایش نمی‌کند. بلکه در عوض، این شرکت جدیدترین محصول Roboking خود را به پشت‌بام یک آسمانخراش برده تا آن را ثابت کند. وقتی این دستگاه […]

جامع نیوز:وقتی ال‌جی می‌خواهد آگاهی جاروبرقی روباتیک خود از فضا و سطحی که روی آن است را به نمایش گذارد آن را فقط در یک اتاق نشیمن مسطح و ساختگی آزمایش نمی‌کند. بلکه در عوض، این شرکت جدیدترین محصول Roboking خود را به پشت‌بام یک آسمانخراش برده تا آن را ثابت کند. وقتی این دستگاه به حال خود رها می‌شود، به سمت گوشه‌های سطح می‌رود؛ بدون اینکه از لبه‌ها بیفتد. حتی اگر حرکات مثل بازی فوتبال در پشت‌بام سریع باشد، باز هم به همان شکل باقی می‌ماند و کاشی‌ها را مثل روز اول تمیز می‌کند.

در یک آزمایش دیگر، ال‌جی جاروبرقی را روی یک سطح فلزی قرار داد که ۱۰۰ متر با زمین فاصله داشت. این چالش هم با موفقیت به پایان رسید. بیشتر سطوح در اتاق‌های نشیمن نصف این هم خطرناک نیستند. البته اگر از خراب کردن روبات‌ها دلتان خنک می‌شود، از ویدئوهای زیر لذت خواهید برد.