جامع نیوز:همزمان با میلاد با سعادت امام حسن عسگری (ع) بانک صادرات ایران در راستای انجام رسالت و تکالیف اجتماعی خود با ستاد بازسازی عتبات عالیات تفاهم‌نامه همکاری امضاء کرد. به گزارش جامع نیوز، طی مراسمی که با حضور مهندس پیشرو مدیرعامل این بانک و مهندس پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات و جمعی از […]

جامع نیوز:همزمان با میلاد با سعادت امام حسن عسگری (ع) بانک صادرات ایران در راستای انجام رسالت و تکالیف اجتماعی خود با ستاد بازسازی عتبات عالیات تفاهم‌نامه همکاری امضاء کرد.
به گزارش جامع نیوز، طی مراسمی که با حضور مهندس پیشرو مدیرعامل این بانک و مهندس پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات و جمعی از مدیران عالی بانک ، ستاد یاد شده و خبرنگاران برگزار شد تفاهم نامه همکاری با هدف ایجاد زمینه و بستر مناسب به منظور جذب مشارکت مالی اشخاص حقیقی و حقوقی جهت تأمین هزینه‌های ساخت، مرمت و توسعه پروژه‌های عتبات مقدس در کشور عراق به امضاء رسیده است.
مهندس پیشرو در مراسم امضای تفاهم نامه ضمن تبریک میلاد باسعادت امام حسن عسکری(ع) و ایام ا… دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی گفت: بانک صادرات ایران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و اعتقادی خود و نیز به منظور مشارکت در امر خیر و خداپسندانه بازسازی عتبات عالیات، بستر های لازم را جهت جذب و تجمیع نذورات خیرین فراهم نموده است.
پیشرو گفت: با امضاء تفاهم نامه مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق درگاه‌های پرداخت الکترونیک این بانک نظیر: خودپرداز، بانکداری اینترنتی و … به حساب سپهری ستاد بازسازی عتبات عالیات واریز کنند.
وی با اشاره به پرداخت تسهیلات درمان به اقشار نیازمند گفت: تسهیلات قرض‌الحسنه خرد و درمان علاوه بر جلب اعتماد عمومی مردم، خیرات و برکات زیادی برای بانک به همراه دارد و بانک را در مقابل مشکلات و چالش ها بیمه می کند و حل بسیاری از مشکلات بانک به برکت پرداخت این تسهیلات بوده است. بانک صادرات ایران به عنوان بانک قانون مدار و منضبط نزد بانک مرکزی و سازمان های دولتی شناخته شده است و این بانک را بانکی قوی، پویا و متکی به امور حرفه ای می‌شناسند.
مهندس پیشرو خاطرنشان کرد: بانک صادرات ایران به منظور اعتلای فرهنگ، دانش و انجام رسالت و مسئولیتهای اجتماعی، تاکنون ١٠ مدرسه را در استانهای تهران، گلستان، کرمان، یزد، لرستان، خراسان رضویٰٰ، شمالی، اصفهان و آذربایجان شرقی تأسیس نموده است.

در بخش دیگری از این مراسم مهندس پلارک در سخنانی گفت: برای جذب کمک‌های مردمی نیازمند شبکه بانکی توانمندی بودیم که در این راستا تفاهم‌نامه‌ای با بانک صادرات ایران به امضاء رساندیم. که براساس آن مردم می‌توانند با استفاده از درگاه‌های الکترونیکی نذورات خود را به حساب ستاد واریز نمایند.
وی تصریح کرد: بانک صادرات ایران از دیرباز در طرح‌های عام المنفعه نقش آفرینی کرده و این بانک مردمی در طول سالهای دفاع مقدس بیشترین شهید نظام بانکی را تقدیم انقلاب نموده است.
این گزارش میافزاید بر اساس تفاهم امضا شده هموطنان خیر می‌توانند با مراجعه حضوری وجوه خود را از طریق شعب گسترده این بانک در سراسر کشور به حساب‌ جاری ٠١٠١١٠٠١١٠٠٠٧ به نام ستاد بازسازی عتبات عالیات پرداخت کنند. همچنین هموطنان می‌توانند از طریق دستور پرداخت و به صورت قسطی وجوه را از حسابشان کسر و به حساب ستاد واریز و یا دارندگان کارت بانک های عضو شتاب از طریق دستگاههای خودپرداز این بانک می توانند نذورات خود را به حساب ستاد واریز نمایند.