جامع نیوز:ایسوس به تازگی نسخه جدید کارت گرافیک Titan با نام GTX Titan Black را معرفی نموده است که دارای فرکانس کاری ۸۸۹ MHz و مجهز به فناوری انحصاری ایسوس با نام GPU Tweak و GPU Boost 2.0 می باشد. GTX Titan Black همانند برادر بزرگتر خود از یک ویژگی منحصر به فرد بهره می […]

جامع نیوز:ایسوس به تازگی نسخه جدید کارت گرافیک Titan با نام GTX Titan Black را معرفی نموده است که دارای فرکانس کاری ۸۸۹ MHz و مجهز به فناوری انحصاری ایسوس با نام GPU Tweak و GPU Boost 2.0 می باشد.
GTX Titan Black همانند برادر بزرگتر خود از یک ویژگی منحصر به فرد بهره می برد .در واقع این خانواده از کارت های گرافیکی NVidia هم برای پردازش گرافیکی باز های کامپیوتری که نیاز به GPU قدرتمند دارند و هم برای مصارف رندرینگ بسیار مناسب می باشد. به ویژه اینکه این کارت از ۶ گیگابایت حافظه پر سرعت GDDR 5 به همراه فناوری های GPU Boost 2.0 و G-SYNC بهره می برد. ابزار انحصاری ایسوس با نام ASUS GPU Tweak که این کارت از آن بهره می برد به کاربران این امکان را می دهد تا به جزئی ترین تنظیمات کارت گرافیک دسترسی داشته باشند و در صورت نیاز آنها را تغییر دهند. علاوه بر این کاربران توسط ابزاری با نام GPU Tweak Streaming می توانند بازی خود را به صورت آنی در شبکه به اشتراک بگذارند تا علاوه بر خود ،کاربران دیگر نیز از بازی شما لذت ببرند.
یکی دیگر از موارد جالب در مورد این کارت فناوری GPU Boost 2.0 می باشد که به این کارت امکان افزایش فرکانس تا ۹۸۰ MHz را به صورت اتوماتیک می دهد. NVidia G-SYNC در واقع یک کیت سخت افزاری می باشد که برروی مانیتور نصب شده و به کارت گرافیک اجازه می دهد تا نرخ بازسازی تصاویر را با توجه به وضعیت های مختلف کنترل نماید که این کار از ترکیب روش نرم افزاری و سخت افزار ی انجام می شود. بدین ترتیب تصاویر نسبت به قبل بسیار بهتر و روانتر نمایش داده می شود.GTX Titan Black از جدیدترین رابط گرافیکی که DirectX® ۱۱.۲ پشتیبانی می نماید. این رابط جدید به GPU Tessellation این امکان را می دهد تا اجزاء جئومتری بهتر و خارق العاده تری را به نمایش بگذارد و در نتیجه بسیار از بازی های کامپیوتری بر پایه این رابط بیشتر مشابه یک فیلم سینمائی خواهد بود.