پنج شنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

افتخاری دیگر برای چهارمین سال متوالی

بانک‌پاسارگاد تندیس سیمین جایزه ملی مدیریت مالی ایران را دریافت کرد

جامع نيوز:بانک‌پاسارگاد در افتخاری دیگر و برای چهارمین سال متوالی تندیس سیمین جایزه ملی مدیریت مالی ایران را دریافت کرد.
به گزارش جامع نيوز، این بانک‌ موفق شد طبق ارزیابی‌ به عمل آمده توسط کمیته داوری، در چهارمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران و هفتمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی که در تاریخ 30 دی در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی برگزار شد، به بالاترین سطح جایزه یعنی تندیس سیمین دست یابد.
بر اساس این خبر در این مراسم که با عنوان یادواره استاد فرهیخته، دکتر غلامرضا اسلامی بیدگلی برپا شد مهندس اکبر ترکان مشاور رییس‌جمهور، دکتر شاپور محمدی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی، دکتر عبده تبریزی عضو شورای عالی بورس، دکتر طباطبایی رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران، دکتر سعید اسلامی بیدگلی عضو هیأت‌مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، و جمعی دیگر از مدیران و صاحبنظران حوزه اقتصادی و مالی کشور حضور داشتند. بانک‌پاسارگاد با توجه به عملکرد مطلوب و شایسته خود در حوزه‌های مدیریت مالی، شفافیت مالی، اقتصادی و . .. حائز کسب امتیاز لازم شده و این موفقیت چشمگیر را در کارنامه خود به ثبت رساند.
گفتنی است این جایزه با اهداف حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه‌ای شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی و تعریف راهبردی از مدیریت‌مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک و- معرفی و قدردانی از شرکت ها و سازمانهای برتر در مالی و اقتصادی

– فراهم نمودن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۲:۰۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بانک‌پاسارگاد تندیس سیمین جایزه ملی مدیریت مالی ایران را دریافت کرد بسته هستند
  • 373 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.