دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

بانک صادرات ایران از كارت پرداخت اقساط صندوق تأمين خسارت هاي بدني رونمایی کرد

جامع نيوز:طی مراسمی با حضور مهندس پیشرو مدیرعامل و تعدادي از مدیران عالی این بانک و مدیران صندوق تأمین خسارت بدني از کارت پرداخت اقساط خسارت‌های بدنی رونمایی شد.
به گزارش جامع نيوز، مهندس پیشرو مدير عامل اين بانک در سخنانی گفت: زیرساخت‌های IT بانک صادرات ایران منحصربه‌فرد است و داراي ظرفيت و قابليت هاي فراواني مي باشد در اين زمينه تلاش شده است تا محصولات و خدمات نويني را بر اساس نياز مخاطبان و مشتريان طراحي و به بازار ارايه کنيم که پرداخت اقساط از طريق كارت الکترونیکی که کار پرداخت اقساط برای اعضای صندوق را بسیار آسان نموده است جزء آخرين خدماتي است که اين بانک به هموطنان عرضه مي نمايد.
مدیرعامل درباره مزایای این کارت افزود: آمارها نشان می‌دهد که در کشور ما میزان تلفات و خسارت در بخش حوادث زياد است، لذا صندوق تأمین خسارت‌های بدنی کمک شایانی به افراد آسیب دیده و کسانی که در سوانح متضرر شده‌اند می‌نماید این صندوق در مواقع ضروری به اعضاي متضرر ناشی از حوادث، به وسیله اعطای تسهیلات یاری می‌رساند که با الکترونيکي شدن اين امر شاهد تسريع بيشتر در امور اين گروه از هموطنان خواهيم بود.
وی تصریح کرد: از اینکه با ارایه این خدمت شرایط آسایش و رفاه بیشتر هموطنان را فراهم ساخته‌ایم خوشحالیم.
در ادامه جلسه جعفری مدیرعامل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی نیز طي سخنانی گفت: بیمه در همه جای دنیا به عنوان یک ابزار و بازوي مهم در توانمندسازی اقتصادی کشورها فعالیت می‌کند و قوانین خاصی نیز بر شرکت‌های بیمه دنیا حکمفرماست.
او ادامه داد: از منابع مهم درآمدهای صندوق تأمین خسارت‌های بدنی يا جانی که به آن «ديه» هم گفته می‌شود، بازیافت خسارت‌هایی است که به مقصران سوانح و حوادث پرداخت می‌شود. این صندوق در زمينه پرداخت تسهیلات بدون بهره به مقصران حوادث به وجود محصولي همچون کارت پرداخت اقساط نیازمند بود که این کمک و همیاری توسط همکاران تلاشگر در بانک صادرات ایران صورت گرفت و اکنون با وجود این محصول، کار پرداخت اقساط برای اعضای صندوق بسیار آسان شده است.
گفتنی است در پایان اين مراسم، رونمایي نمادین از کارت پرداخت اقساط الکترونیکی با نشان تجاري مشترک بانک صادرات و صندوق تأمین خسارت‌های بدنی صورت گرفت.
شایان ذکر است اعضا و دارندگان این کارت از این ‌پس از طریق دستگاه‌های خودپرداز و یا شعب بانک صادرات ايران قادر به پرداخت اقساط تسهیلات خود خواهند بود و ایجاد كارت شناسه پرداخت الکترونیکی اقساط، فاز بعدی اين فرایند و تکمیل‌کننده آن خواهد بود.

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱:۱۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بانک صادرات ایران از كارت پرداخت اقساط صندوق تأمين خسارت هاي بدني رونمایی کرد بسته هستند
  • 398 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.