جامع نیوز:بانک ملی ایران در میان ۵۰۰ شرکت برتر کشور، رتبه اول را از نظر میزان فروش (درآمد) کسب کرد. به گزارش جامع نیوز، درهمایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران که در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، بانک ملی ایران رتبه نخست را در میان ۵۰۰ شرکت برتر کشور از نظر شاخص میزان […]

جامع نیوز:بانک ملی ایران در میان ۵۰۰ شرکت برتر کشور، رتبه اول را از نظر میزان فروش (درآمد) کسب کرد.
به گزارش جامع نیوز، درهمایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران که در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، بانک ملی ایران رتبه نخست را در میان ۵۰۰ شرکت برتر کشور از نظر شاخص میزان فروش (درآمد) به دست آورد و لوح تقدیر همایش توسط مهندس محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت به دکتر عبدالناصر همتی مدیرعامل بانک ملی ایران اهدا شد.
این موفقیت بانک ملی ایران در شانزدهمین رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران و بر اساس صورت‌های مالی سال ۹۱ به دست آمد. در عین حال این بانک در گروه بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری نیز از این نظر رتبه اول را کسب کرد.
میزان فروش بانک ملی ایران در سال ۹۱، ۲۰۲ هزار و ۴۸۳ میلیارد ریال بوده است.
بانک ملی ایران در این رتبه‌بندی همچنین بالاترین میزان اشتغال‌زایی را در میان شرکت برتر ایران کسب کرد.
در شانزدهمین رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران که هر ساله توسط سازمان مدیریت صنعتی انجام می‌شود، بانک ملی ایران رتبه اول بالاترین ارزش افزوده در میان بانک‌های کشور، رتبه چهارم بالاترین ارزش افزوده در میان شرکت‌های برتر ایران و رتبه دوم بیشترین دارایی در جمع شرکت‌های برتر کشور را نیز به دست آورد.
گفتنی است در مراسم تقدیر از شرکت‌های برتر ایران، مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، مدیران بانک‌ها و صنایع و استادان دانشگاه حضور داشتند.