جامع نیوز:برنامه AvatarBook یک برنامه کاربردی سرگرم‌کننده برای کودکان است که از طریق فروشگاه مجازی LG SmartWorld برای مدل‌های اصلی شامل G Flex و G Pro از ۲۰ فوریه در دسترس قرار خواهد گرفت. ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) برنامه کاربردی AvatarBook محبوب خانواده‌ها را از تبلت برای مدل‌های اصلی گوشی‌های هوشمند به ارمغان آورد. اکنون کودکان […]

جامع نیوز:برنامه AvatarBook یک برنامه کاربردی سرگرم‌کننده برای کودکان است که از طریق فروشگاه مجازی LG SmartWorld برای مدل‌های اصلی شامل G Flex و G Pro از ۲۰ فوریه در دسترس قرار خواهد گرفت.

ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) برنامه کاربردی AvatarBook محبوب خانواده‌ها را از تبلت برای مدل‌های اصلی گوشی‌های هوشمند به ارمغان آورد. اکنون کودکان می‌توانند از محتوای غنی AvatarBook در نمایشگر بزرگ و واضح گوشی‌های هوشمند و پیشرفته ال‌جی شامل G Flex و G2 لذت ببرند.

AvatarBook برنامه‌ای کاربردی با کاربری ساده است که به کودکان امکان تعامل با محتوای دیجیتال داستان‌ها و آهنگ‌های دلخواهشان را می‌دهد. بعد از انتخاب یک انیمیشن، کاربران با استفاده از دوربین گوشی هوشمند ال‌جی از خودشان عکس می‌گیرند. بعد از سفارشی کردن مدل مو و دیگر مشخصات ظاهری شخصیت، کاربران خودشان شخصیت اصلی داستان هیجان‌انگیز AvatarBook می‌شوند.

نسخه برنامه AvatarBook برای گوشی‌های هوشمند از تمامی مشخصات هر دستگاه بهره کامل را می‌برد. نمایشگر منحنی و شگفت‌انگیز G Flex جنبه سرگرم‌کننده محتوا را چند برابر می‌کند و نمایشگر Full HD IPS در ال‌جی G2 با پر کردن تمام صفحه با رنگ‌های واضح و زنده هر داستان را جلوه واقعی می‌بخشد.

۱۰ داستان کلاسیک پریان و ۲۰ آهنگ محبوب (به زبان انگلیسی) در این برنامه گنجانده شده است؛ مثل آلیس در سرزمین عجایب، جادوگر شهر اُز. برنامه AvatarBook از چندین بازی کوچک برخوردار است که در آن خودِ کودک محتوا را خلق می‌کند.

برنامه کاربردی AvatarBook از ۲۰ فوریه برای دانلود در LG SmartWorld در دسترس است.

جونگ-سئوک پارک، رئیس و مدیرعامل بخش ارتباطات موبایلی شرکت ال‌جی الکترونیکس، گفت: «برنامه AvatarBook یک خدمت خارق‌العاده است که محتوایی سرگرم‌کننده برای لذت بردن همه افراد خانواده فراهم می‌کند. ما همچنان منبع پایداری برای خلق محتوا با دسترسی آسان و قابل لذت بردن برای کاربران گوشی‌های هوشمند در هر سنی خواهیم بود.»