جامع نیوز: ( دوشنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۲ ) به دعوت مدیرکل روابط‌عمومی وزارت نفت، نخستین نشست « هم‌اندیشی با مدیران مسئول نشریات تخصصی نفت و انرژی » در محل وزارت نفت برگزار شد. به گزارش جامع نیوز، در این نشست با حضور حدود ۲۰ نفر از مدیران مسئول نشریات تخصصی نفت و انرژی، ایده […]

جامع نیوز: ( دوشنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۲ ) به دعوت مدیرکل روابط‌عمومی وزارت نفت، نخستین نشست « هم‌اندیشی با مدیران مسئول نشریات تخصصی نفت و انرژی » در محل وزارت نفت برگزار شد.
به گزارش جامع نیوز، در این نشست با حضور حدود ۲۰ نفر از مدیران مسئول نشریات تخصصی نفت و انرژی، ایده تشکیل « انجمن رسانه‌های تخصصی نفت و انرژی » از طرف مدیرکل روابط‌عمومی وزارت نفت مطرح و با استقبال مدیران مسئول نشریات تخصصی مواجه شد.
بر این اساس پس از بحث و بررسی پیرامون موضوع، تصمیم جمع بر این شد که ۳ نفر به عنوان نماینده، مسئول تهیه اساسنامه انجمن شده و پیگیری‌ها را تا شکل‌گیری آن ادامه دهند.
هم‌اندیشی در مورد مسائل مرتبط با اطلاع‌رسانی از فعالیت‌های صنعت نفت، پیگیری نظرات، دیدگاه‌ها و مطالبات فعالین عرصه خبر و اطلاع‌رسانی، ایجاد هماهنگی بین صنعت و نشریات تخصصی،آموزش حرفه ای خبرنگاران نفتی ، تبادل نظر در مورد فعالیت‌های حرفه ای رسانه ای از جمله اهداف تشکیل این انجمن است.
اکبر نعمت‌الهی با بیان این موارد اعلام آمادگی کرد روابط عمومی وزارت نفت در عرصه فعالیت های تخصصی اطلاع رسانی با آنها همکاری کنند.
در این جلسه همچنین مدیران مسئول نشریات به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداخته و ابراز امیدواری کردند با راه‌اندازی چنین انجمنی ارتباطات رسانه‌های تخصصی و صنعت نفت، بیش از پیش گسترش یافته و نشریات تخصصی بتوانند با طیب خاطر به فعالیت حرفه‌ای بپردازند.
در انتهای جلسه ۳ نفر نماینده جهت پیگیری مسائل مربوط به انجمن انتخاب و مسئول تهیه اساسنامه با همکاری و همفکری سایر مدیران نشریات تخصصی نفت و انرژی شدند.