جامع نیوز:تا پایان دی ماه سال ١٣٩٢ متقاضیان و مشتریان بانک صادرات ایران بیش از ۵١ میلیون حساب الکترونیکی سپهری درشعب این بانک در اقصی نقاط کشور افتتاح نمودند. به گزارش جامع نیوز، این بانک در راستای همسویی با بانکداری بین المللی، جلب رضایت و تامین رفاه مشتریان و همچنین صرفه جویی در وقت و […]

جامع نیوز:تا پایان دی ماه سال ١٣٩٢ متقاضیان و مشتریان بانک صادرات ایران بیش از ۵١ میلیون حساب الکترونیکی سپهری درشعب این بانک در اقصی نقاط کشور افتتاح نمودند.
به گزارش جامع نیوز، این بانک در راستای همسویی با بانکداری بین المللی، جلب رضایت و تامین رفاه مشتریان و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه هموطنان گرامی، توسعه و ارتقاء سیستم های الکترونیکی را در دستور کار قرار داده است. براین اساس با توجه به سرعت، تنوع خدمات، سهولت و کیفیت بالای سیستم سپهر، استقبال مردم از این سیستم همواره زیاد بوده است.
بر اساس این گزارش تاکنون بیش از ۵١ میلیون حساب الکترونیکی توسط هموطنان و مشتریان درشعب بانک صادرات ایران افتتاح شده است که از این نظر بانک صادرات ایران رکورددار نظام بانکی کشور به حساب می آید.
لازم به ذکراست سیستم سپهر بستری مناسب برای ارایه انواع خدمات بانکی آنلاین است و این بانک به منظور صرفه جویی در وقت، هزینه مشتریان و جلوگیری از اتلاف هزینه های ملی ناشی از چاپ اسکناس، کاهش ترافیک و آلودگی هوا، خدمات جدید بانکی شامل: صدای سپهر (٠٩۶٠٢)، بانکداری اینترنتی، همراه بانک و سایر خدمات خود را صرفاً از طریق این سیستم الکترونیکی که قابلیت استفاده به صورت غیرحضوری را نیز دارند، عرضه می نماید.
گفتنی است سیستم سپهر این بانک در طی دی ماه امسال بالغ بر ۵٠٨ میلیون تراکنش مالی را با موفقیت انجام داده و میانگین تعداد تراکنشهای روزانه سیستم سپهر نیز حدود ١٧ میلیون و همچنین میانگین تعداد تراکنشهای روزانه دستگاههای خودپرداز این بانک ٢ میلیون تراکنش بوده است.