جامع نیوز: طی مراسمی با حضور معتمدین، مشتریان و مدیران بانک اقتصادنوین جدیدترین شعبه این بانک در شهر تبریز افتتاح شد. به گزارش جامع نیوز، شعبه استاد شهریار تبریز دویست و هشتادمین واحد این بانک است که به شبکه گسترده واحدهای این بانک در سراسر می‌پیوندد.شعبه استاد شهریار بانک اقتصادنوین تحت پوشش سرپرستی منطقه یک […]

جامع نیوز: طی مراسمی با حضور معتمدین، مشتریان و مدیران بانک اقتصادنوین جدیدترین شعبه این بانک در شهر تبریز افتتاح شد.

به گزارش جامع نیوز، شعبه استاد شهریار تبریز دویست و هشتادمین واحد این بانک است که به شبکه گسترده واحدهای این بانک در سراسر می‌پیوندد.شعبه استاد شهریار بانک اقتصادنوین تحت پوشش سرپرستی منطقه یک استان‌ها قرار دارد.در حال حاضر ۲۲ واحد بانک اقتصادنوین در سرپرستی منطقه یک استان‌ها خدمات نخستین بانک خصوصی را به هم‌وطنان عزیز ارایه می‌کنند. شعب بانک اقتصادنوین در شهرهای تبریز، مراغه، مرند، بناب، ارومیه، مهاباد، خوی، میاندوآب، اردبیل، سنندج، سقز و بانه تحت پوشش سرپرستی منطقه یک استان‌ها قرار دارد.واحدهای ارتش، دارائی، ۱۷ شهریور، ولیعصر و مسجد کبود پنج واحد بانک اقتصادنوین در شهر تبریز است که با راه‌اندازی شعبه استاد شهریار دسترسی به خدمات این بانک در شهر تبریز بیش از پیش تسهیل خواهد شد.
لازم به ذکر است شعبه استاد شهریار بانک اقتصادنوین به آدرس تبریز، سه راه ولیعصر، پلاک ۶ آماده ارایه خدمت به هم‌وطنان عزیز در این شهر می‌باشد.