جامع نیوز: همایش “معرفی محصولات شرکت اینجنیکو” توسط شرکت اینفوتک در ایران، با همکاری و مشارکت متخصصان برجسته داخلی و خارجی فعال در حوزه پرداخت الکترونیک سی ام بهمن‌ماه در محل سالن همایش‌های هتل اسپیناس واقع در بلوار کشاورز برگزار می‌شود. به گزارش جامع نیوز، مریم برادران، قائم مقام مدیرعامل اطلاعات فناوری جهانی پارس (اینفوتک) […]

جامع نیوز: همایش “معرفی محصولات شرکت اینجنیکو” توسط شرکت اینفوتک در ایران، با همکاری و مشارکت متخصصان برجسته داخلی و خارجی فعال در حوزه پرداخت الکترونیک سی ام بهمن‌ماه در محل سالن همایش‌های هتل اسپیناس واقع در بلوار کشاورز برگزار می‌شود.

به گزارش جامع نیوز، مریم برادران، قائم مقام مدیرعامل اطلاعات فناوری جهانی پارس (اینفوتک) و رئیس شورای سیاست‌گذاری همایش اینجنیکو اعلام کرد: در این همایش که با حضور فعال و گسترده مدیران، کارشناسان ارشد و متخصصان حوزه بانکی، مؤسسات مالی و اعتباری و شرکت‌های PSP برگزار می‌شود، آخرین دستاوردها و نوآوری‌های شرکت اینجنیکو (Ingenico) در حوزه پرداخت الکترونیک ارائه و معرفی خواهد شد. وی افزود: با توجه به این که معرفی محصولات و ارائه راهکارهای نوین در حوزه بانکی همواره از دغدغه‌های اصلی شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس بوده است، بنابراین با برگزاری این همایش به همراه یکی از شرکای تجاری خود (شرکت اینجنیکو) بر آن شدیم که مطابق روال هر ساله با معرفی محصولات جدید گامی مؤثر جهت اعتلای تکنولوژی فناوری اطلاعات در حوزه پرداخت الکترونیک برداریم. همچنین الهام حیدریان، دبیر اجرایی همایش بابیان اینکه در حاشیه این گردهمایی، نمایشگاهی جانبی برپا خواهد شد کفت: در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری شرکت‌های اینجنیکو و اینفوتک به نمایش در می‌آید و علاقه‌مندان می‌توانند ضمن بازدید از این نمایشگاه، پرسش‌های تخصصی خود را با کارشناسان داخلی و خارجی در میان بگذارند. وی ادامه داد: بر این اساس، از همه مدیران ارشد بانکی و کارشناسان و متخصصان فعال در حوزه فن‌آوری اطلاعات، پرداخت الکترونیک و بانکداری برای حضور در این همایش تخصصی دعوت شده است و تاکنون بسیاری از بانک‌های دولتی و خصوصی برای حضور در این همایش اعلام آمادگی کرده‌اند.