جامع نیوز:همراه اول و سازمان لیگ¬ فوتبال به کاربران سامانه پیامکی فوتبال ایران یکدستگاه خودرو قشقایی جایزه می دهند. به گزارش جامع نیوز، اپراتور اول تلفن همراه کشور و سازمان لیگ فوتبال به قید قرعه به یکی از کاربران سامانه پیامکی فوتبال ایران(۶۰۹۰)، یکدستگاه خودرو قشقایی جایزه می دهند. بر اساس این گزارش، مراسم قرعه […]

جامع نیوز:همراه اول و سازمان لیگ¬ فوتبال به کاربران سامانه پیامکی فوتبال ایران یکدستگاه خودرو قشقایی جایزه می دهند.
به گزارش جامع نیوز، اپراتور اول تلفن همراه کشور و سازمان لیگ فوتبال به قید قرعه به یکی از کاربران سامانه پیامکی فوتبال ایران(۶۰۹۰)، یکدستگاه خودرو قشقایی جایزه می دهند.
بر اساس این گزارش، مراسم قرعه کشی این خودرو قشقایی، بین دو نیمه از مسابقه فوتبال فینال جام حذفی در ورزشگاه محل برگزاری و با حضور تماشاگران و مسؤولان همراه اول و سازمان لیگ فوتبال برگزار می¬ شود . قرار است این قرعه کشی بطور مستقیم از شبکه ۳ سیما پخش شود.
این گزارش می افزاید: فقط مشترکین همراه اول که در سامانه ۶۰۹۰ عضو بوده و از امکانات آن استفاده کنند، می توانند در این قرعه کشی شرکت کنند.
گفتنی است از روز دوشنبه ۲۳ دیماه، دسترسی به سامانه مخابراتی فوتبال ایران بصورت رسمی برای کلیه مشترکین اپراتور اول مهیا شده است.