به گزارش جامع نیوز مهرداد برادران نصیری مدیرحوزه مدیرعامل و روابط عمومی اعلام کرد: طی اسفند ماه سالجاری بیش از ۴۵ تن مواد محترقه و کالاهای غیرقابل مصرف در استان بوشهر منهدم شد. وی در ادامه افزود: کالاهای انهدامی شامل ۲۰ تن مواد محترقه و ۲۵ تن مشروبات الکلی، ادوات قمار، داروهای نیرو زا و […]

به گزارش جامع نیوز مهرداد برادران نصیری مدیرحوزه مدیرعامل و روابط عمومی اعلام کرد: طی اسفند ماه سالجاری بیش از ۴۵ تن مواد محترقه و کالاهای غیرقابل مصرف در استان بوشهر منهدم شد.
وی در ادامه افزود: کالاهای انهدامی شامل ۲۰ تن مواد محترقه و ۲۵ تن مشروبات الکلی، ادوات قمار، داروهای نیرو زا و کالاهای سریع الفساد بوده است که ارزشی بالغ بر ۲ میلیارد و ۴۲۲ میلیون ریال داشته است.
برادران نصیری گفت: این انهدام قریب به ۴۰ میلیون ریال برای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی هزینه در بر داشته است که با حضور نمایندگان ذیصلاح و رعایت کامل ایمنی جلسه انهدام برگزار گردید.
ایشان در پایان اظهار داشت:با توجه به نزدیک شدن به آخرین چهارشنبه سال، سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی جهت حفظ جان، مال و آسایش هموطنان عزیز دست به این اقدام زد.