جامع نیوز:مشترکین همراه اول می توانند در قالب کمپین نوروزی، تا ۸۰ درصد از تخفیفات رومینگ بین الملل بهره مند شوند. به گزارش جامع نیوز، به منظور کاهش هزینه های مشترکین اپراتور اول در کشورهای طرف قرارداد، همراه اول در قالب کمپین نوروزی رومینگ در ۱۰ کشور پر تردد برای ایرانیان تا ۸۰ درصد تخفیف […]

جامع نیوز:مشترکین همراه اول می توانند در قالب کمپین نوروزی، تا ۸۰ درصد از تخفیفات رومینگ بین الملل بهره مند شوند.
به گزارش جامع نیوز، به منظور کاهش هزینه های مشترکین اپراتور اول در کشورهای طرف قرارداد، همراه اول در قالب کمپین نوروزی رومینگ در ۱۰ کشور پر تردد برای ایرانیان تا ۸۰ درصد تخفیف ارائه می دهد.
بر اساس این گزارش، این تخفیف ویژه شامل مکالمات دریافتی، مکالمات داخلی، مکالمات با ایران، دریافت و ارسال پیامک می شود.
تخفیفات کمپین نوروزی رومینگ، از ۵ اسفند امسال تا پایان فروردین۹۳ شامل مشترکین همراه اول در کشورهای عربستان، عراق، امارات، ترکیه، افغانستان، آذربایجان، قزاقستان، ایتالیا، سوئد و نروژ می شود.
همراه اول توصیه کرده است با توجه به اینکه شارژینگ سیم کارت های اعتباری بصورت آنلاین انجام می شود؛ مشترکین به منظور مدیریت بهتر هزینه های رومینگ بین الملل، در سفرهای خارجی از این سیم کارت ها استفاده کنند.
هم اکنون همراه اول با ۲۷۱ اپراتور در ۱۱۲ کشور، قرارداد رومینگ بین الملل دارد که همگی بطور مستقیم و بدون واسطه منعقد شده اند.
همراه اولی ها می توانند از طریق تماس با مرکز اطلاع رسانی ۹۹۹۰، ارسال پیامک با متن «نام یا کد کشور بدون صفر» به ۸۰۷۰ و ارسال پیامک با متن «R، نام یا کد کشور بدون صفر» به ۹۹۰۰۰۹۰، از تعرفه های رومینگ و مکالمات بین الملل در کشور مورد نظر اطلاع یابند.