جامع نیوز:مدیرکل دفتر حقوقی و اموربین الملل سازمان هواپیمایی کشوری از دیدار وزیر راه و ترابری عمان با سفیر ایران و دکتر جهانگیریان رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خبرداد. به گزارش جامع نیوز، محمدسعید شرفی اظهار داشت: رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ایران که به منظور گسترش همکاریهای حمل و نقل هوایی به کشور عمان سفر کرده […]

جامع نیوز:مدیرکل دفتر حقوقی و اموربین الملل سازمان هواپیمایی کشوری از دیدار وزیر راه و ترابری عمان با سفیر ایران و دکتر جهانگیریان رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خبرداد.
به گزارش جامع نیوز، محمدسعید شرفی اظهار داشت: رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ایران که به منظور گسترش همکاریهای حمل و نقل هوایی به کشور عمان سفر کرده بود با وزیر راه و ترابری عمان پیرامون ارتقا مناسبات همکاریهای حمل و نقل هوایی بین دو کشور دیدار و گفت و گو کرد.
وی افزود: وزیر راه و ترابری عمان ضمن ابراز خرسندی از حضور رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، بر توافقات صورت گرفته در بخش هوایی بین دو کشور پیرامون استفاده از ظرفیت های موجود در حمل و نقل بار و مسافر از طریق بخش هوایی و دریایی تاکید کرد.
مدیر کل حقوقی و اموربین الملل سازمان هواپیمایی کشوری، از اعلام آمادگی وزیر راه و ترابری عمان به منظور بازدید از توانمندیها و زیرساخت های صنعت حمل و نقل ایران در بخش های هوایی، زمینی و دریایی خبرداد.
شرفی خاطرنشان کرد: وزیر راه و ترابری عمان همچنین از حضور بخش خصوصی و شرکت های دولتی ایرانی در پروژه های بزرگ حمل و نقل جاده ای، اتصال شهرهای عمان از طریق راه آهن به یکدیگر و همچنین بنادر و فرودگاهها استقبال کرد.