جامع نیوز: مدیرعامل بانک سپه گفت: حماسه اقتصادی مدنظر مقام معظم رهبری با همراهی و نقش آفرینی فعال رسانه ها محقق خواهد شد. به گزارش جامع نیوز، سید کامل تقوی نژاد در نشست صمیمانه خود با فعالان عرصه رسانه که صبح امروز در باشگاه کارکنان بانک سپه برگزار شد اظهارداشت: ذهنیت این است که بانک […]

جامع نیوز: مدیرعامل بانک سپه گفت: حماسه اقتصادی مدنظر مقام معظم رهبری با همراهی و نقش آفرینی فعال رسانه ها محقق خواهد شد.
به گزارش جامع نیوز، سید کامل تقوی نژاد در نشست صمیمانه خود با فعالان عرصه رسانه که صبح امروز در باشگاه کارکنان بانک سپه برگزار شد اظهارداشت: ذهنیت این است که بانک سپه یک بانک متعلق به نیروهای مسلح است، با همین ذهنیت نیز در داخل و خارج کشور با این بانک برخورد می شود. در حالی که بانک سپه با داشتن افتخار خدمت رسانی به نیروهای مسلح، یک بانک تجاری است.
مدیرعامل بانک سپه گفت: بانک سپه گرچه افتخار خدمت رسانی به نیروهای مسلح را دارد ولی این بانک، یک بانک تجاری است و در بخش صنعت، تجارت و کشاورزی از بانکهای پیشروی سیستم بانکی است.
وی تأکید کرد: واقعیت این است که نیروهای مسلح در حال حاضر از وجود چند بانک برخوردارند و کمترین مراوده مالی را با بانک سپه دارند و عمده گردش مالی آنها نیز در بانکهای زیرمجموعه شان صورت می گیرد . با تمام این بحثها، بانک سپه همچنان در خدمت نیروهای مسلح بوده و علاقمند به توسعه این همکاریها و ارائه خدمات به آنهاست.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بانک سپه گرچه یک بانک دولتی است ولی سرمایه دولت نسبت به منابع این بانک رقم کمی است که بیشتر آن متعلق به سپرده های مردم است.
مدیرعامل بانک سپه به سلامت حاکم بر نخستین بانک ایرانی اشاره کرد و گفت: بانک سپه در بحث سلامت نظام بانکی، از کمال سلامت برخوردار است و نیروهای آن در نهایت سلامت و پاکی و با افتخار به ارائه خدمات به مردم شریف ایران مشغول هستند.
وی تأکید کرد: مشکل افزایش سرمایه بانک سپه در حال رفع شدن است و دولت نیز از همکاری بسیار خوبی در این خصوص برخوردار بوده است.
تقوی نژاد با اشاره به اهداف برگزاری این مراسم، ضمن تقدیر از تلاشهای فعالان عرصه رسانه به ویژه همراهی آنها و نیز درخواست برای تداوم همکاریها در سال ۹۳ و سالهای آتی، فعالان عرصه رسانه را به نور و منابع نوری تشبیه کرد که گرچه روشنی بخش جامعه هستند ولی شأن و عظمت آنها کمتر مورد توجه قرار می گیرد.
وی با اشاره به نقش رسانه ها در ایجاد شفافیت اقتصادی و نقد علمی عملکردها و همچنین کمک به توانمندسازی نظام تصمیم سازی اظهارداشت: فعالان عرصه رسانه الهام بخش جامعه هستند و موجبات آگاهی بخشی به جامعه را فراهم می کنند.
مدیرعامل بانک سپه با اشاره به نامگذاری سال ۹۲ به نام سال حماسه اقتصادی و سیاسی، به نقش رسانه ها در تحقق حماسه سیاسی یاد کرد و گفت: حماسه اقتصادی نیز با همت و تلاش فعالان عرصه رسانه در آگاهی بخشی به جامعه و همسو کردن آنها برای تحقق اهداف و سیاستهای کلان و نیز منویات مقام معظم رهبری و در پیوند با اقتصاد مقاومتی به وقوع خواهد پیوست.
وی افزود: باید بتوان شرایطی را در کشور گسترش داد که ضمن ایجاد فضا و بستر مناسب برای کسب و کار و استفاده از توانمندیهای داخلی، بتوان خود را مقابل تحولات خواسته و ناخواسته تحولات در بیرون مرزها بیمه کرد و با عبور از بحرانها با تکیه بر دانش عمومی خود و در پیوند با اقتصاد جهانی بتوان مسیرهای جدیدی را به وجود آورد که سرمنشأ رشد و توسعه اقتصادی و اعتلای کشور در بخشهای مختلف باشد.
تقوی نژاد گفت : بانک سپه هم مانند گذشته در مسیر پیشرفت و توسعه اقتصادی کشور تلاش خواهد کرد و به عنوان بانک مردمی و تجاری همچنان درخدمت سیاستهای نظام است.
سیدعلی جلالی نظری مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی بانک سپه نیز با تقدیر از تلاشهای یکساله فعالان عرصه رسانه در همراهی بانک سپه در امر اطلاع رسانی، خواستار تداوم این همکاریها شد.