جامع نیوز:رایتل برای حمایت از مشترکین خود طرح سیم کارت هدیه و بسته های ۱۰ هزار دقیقه مکالمه و ۱۰ هزار پیامک رایگان(دکا) را ارایه می دهد. به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی رایتل، این اپراتور در جهت افزایش رضایتمندی مشترکین خود، بسته های تخفیف ویژه ای را در نظر گرفته است که در اختیار دارندگان […]

جامع نیوز:رایتل برای حمایت از مشترکین خود طرح سیم کارت هدیه و بسته های ۱۰ هزار دقیقه مکالمه و ۱۰ هزار پیامک رایگان(دکا) را ارایه می دهد.

به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی رایتل، این اپراتور در جهت افزایش رضایتمندی مشترکین خود، بسته های تخفیف ویژه ای را در نظر گرفته است که در اختیار دارندگان سیم کارت رایتل قرار می دهد.

همچنین از این پس افرادی که قصد خرید سیم­کارت رایتل را دارند علاوه بر سیم­کارت خریداری شده یک عدد سیم­کارت هدیه نیز دریافت می کنند.

براساس این گزارش، از این پس هموطنان پس از خرید سیم­کارت رایتل و با اولین استفاده از خط خود (اعم از اینترنت، پیامک و یا تماس) می­توانند یک سیم کارت رایگان هدیه دریافت نمایند.

علاوه بر طرح سیم کارت هدیه، رایتل طرحی تحت عنوان “دکا” را نیز به مشترکین خود ارائه می­دهد که با استفاده از آن تمام مشترکین اعتباری این اپراتور می­توانند تنها با یک کارت شارژ ۵ هزار تومانی از این طرح بهره مند شده و از امکانات آن که شامل ۱۰ هزار دقیقه مکالمه و۱۰ هزار پیامک رایگان درون شبکه به مدت یک ماه می باشد بهره مند شوند.

گفتنی است رایتل پیشتر و برای اولین بار در ایران طرحی مشابه این طرح را با عنوان بی نهایت برای سیم­کارت های دائمی خود ارائه داده بود که با استقبال هموطنان مواجه گردید.

رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.

.