جامع نیوز:قرعه کشی هفته اول تا سوم جشنواره «۲۰هفته ۲۰۰ میلیونی» و هفته دوازدهم طرح «هفته های ۲۰۰ میلیونی» همراه اول برگزار شد و برندگان آن مشخص شدند. به گزارش جامع نیوزازاداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز جمعه ۲۹ فروردین ماه، طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران اپراتور اول و نمایندگان نهادهای […]

جامع نیوز:قرعه کشی هفته اول تا سوم جشنواره «۲۰هفته ۲۰۰ میلیونی» و هفته دوازدهم طرح «هفته های ۲۰۰ میلیونی» همراه اول برگزار شد و برندگان آن مشخص شدند.
به گزارش جامع نیوزازاداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز جمعه ۲۹ فروردین ماه، طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران اپراتور اول و نمایندگان نهادهای نظارتی، قرعه کشی جوایز هفته اول تا سوم جشنواره «۲۰هفته ۲۰۰ میلیونی» و هفته دوازدهم طرح «هفته های ۲۰۰ میلیونی» همراه اول، برگزار شد و هشت برنده خوش شانس جوایز یکصدمیلیون تومانی معرفی شدند.
پس از قرعه کشی میان شماره های دایمی و اعتباری، خانم صدیقه محمدعلی توتکله از استان البرز به شماره موبایل ۷۵***۰۹۱۹۵۷و آقای سعدالله ایرانمدار از استان اردبیل به شماره موبایل ۷۲***۰۹۱۴۳۵ به عنوان برندگان خوش شانس هفته اول، خانم لیلا بهزادی نیا از استان تهران به شماره موبایل ۰۹۱۲۲۲***۹۳ و آقای جلال شکاری از استان کرمان به شماره موبایل ۰۹۱۳۰۴***۰۱ به عنوان برندگان خوش شانس هفته دوم و خانم مهتاب شمس زرندی از استان مرکزی به شماره موبایل ۰۹۱۲۶۵***۹۳ و آقای جواد شادمان از استان مرکزی به شماره موبایل ۰۹۱۲۸۵***۴۴ به عنوان برندگان خوش شانس هفته سوم جشنواره «۲۰هفته ۲۰۰ میلیونی» معرفی شدند.
همچنین در این مراسم جوایز هفته دوازدهم طرح «هفته های ۲۰۰ میلیونی» نیز قرعه کشی شد که آقایان سید عثمان احمدی از استان کردستان به شماره موبایل ۰۹۱۸۵۲***۴۹ و حمید آقابابایی از استان یزد به شماره موبایل ۰۹۱۴۰۷***۵۰ به عنوان برندگان آن هفته معرفی شدند.
بر اساس این گزارش، در جشنواره «۲۰هفته ۲۰۰ میلیونی» همراه اول، در هر هفته ۲ جایزه یکصدمیلیون تومانی جهت اهدا به ۲ مشترک زن و مرد(یک جایزه به زن و یک جایزه به مرد) قرعه کشی می شود.
در جشنواره «۲۰هفته ۲۰۰ میلیونی» که تا پایان مردادماه امسال ادامه دارد، همراه اولی ها می توانند برای برنده شدن جوایز ۱۰۰ میلیونی، به روش های مختلف نظیر فعالسازی سیم کارت دائمی(۱۰۰ امتیاز)، کارکرد سیم کارت دائمی(هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز)، فعالسازی سیم کارت اعتباری(۱۰ امتیاز) و شارژ سیم کارت اعتباری(هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز) اقدام کنند.
در طرح مذکور، محاسبه امتیازات شرکت کنندگان در قرعه کشی بصورت هفتگی است و امتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال نمی یابد.
لازم به ذکر است که مشترکین برای شرکت در قرعه کشی نیاز به هیچ گونه ثبت نام یا فعالیت خاصی نداشته و به صورت خودکار در قرعه کشی شرکت داده می شوند.
همراه اول اعلام کرده که قرار است صحنه هایی از این مراسم قرعه کشی در بخش های تبلیغات تلویزیونی هفته جاری پخش شود.
دریافت اطلاعات مربوط به این جشنواره از طریق ارسال عدد ۴۳ به سرشماره ۱۱۱ و یا با شماره گیری کد دستوری۴۳# *۱۱۱* میسر بوده و کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص از طریق پرتال همراه اول به نشانیwww.mci.ir امکان پذیر است.