جامع نیوز: معاون اجرایی رییس جمهوری گفت: قیمت بنزین در سال ۱۳۹۳ تا پایان هفته جاری اعلام می شود و تک نرخی یا دو نرخی بودن آن به اطلاع مردم می رسد. به گزارش جامع نیوز، «محمد شریعتمداری» در پاسخ به سوالی درباره واریز سهمیه بنزین ۴۰۰ تومانی خودروها تاکید کرد: سهمیه بنزین خودروهای عمومی […]

جامع نیوز: معاون اجرایی رییس جمهوری گفت: قیمت بنزین در سال ۱۳۹۳ تا پایان هفته جاری اعلام می شود و تک نرخی یا دو نرخی بودن آن به اطلاع مردم می رسد.

به گزارش جامع نیوز، «محمد شریعتمداری» در پاسخ به سوالی درباره واریز سهمیه بنزین ۴۰۰ تومانی خودروها تاکید کرد: سهمیه بنزین خودروهای عمومی واریز شده است و قیمت بنزین برای سایر خودروها نیز تا آخر هفته اعلام می شود.
جانشین رییس ستاد هدفمندی یارانه ها یادآور شد: افرادی که در کارت های خود بنزین ۴۰۰ تومانی دارند، می توانند از سهمیه بنزین خود استفاده کنند.شریعتمداری در پاسخ به سوالی درباره پرداخت یارانه اردیبهشت ماه اظهارداشت: یارانه اردیبهشت ماه نیز به ثبت نام کنندگان پرداخت می شود.
وی همچنین درباره میزان ثبت نام کنندگان یا افراد انصرافی در طی ۱۰ روز گذشته تصریح کرد: اطلاعات در حال پردازش است و هنوز اطلاعاتی در مورد تعداد افراد ثبت نام کننده یا انصراف دهنده منعکس نشده است.معاون اجرایی رییس جمهوری درباره نظرسنجی های گذشته دولت و برآورد از تعداد انصراف دهندگان گفت: براساس نظرسنجی ها برآورد ما این بود که یک دهک انصراف خواهند داد ولی هنوز آمار کاملی از انصرافی ها وجود ندارد و اطلاعات خانوارها در حال پردازش است.
وی همچنین درمورد افزایش قیمت های کرایه های حمل و نقل عمومی اظهارداشت: افزایش کرایه خودروهای حمل و نقل عمومی با هماهنگی وزارت کشور انجام می شود و این اقدام متناسب با نرخ حامل های انرژی، تصمیم شورای شهر و مراجع ذیصلاح اجرا می شود.معاون اجرایی رییس جمهوری خاطرنشان کرد: تا اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، قیمت ها ثابت می ماند تا بعد از عبور از مرحله دوم این قانون تصمیم لازم اتخاذ شود.شریعتمداری در پاسخ به این پرسش که آیا کل ثبت نام کنندگان فرم های خود اظهاری یارانه دریافت می کنند؟، گفت: تمامی افرادی که ثبت نام کرده اند یک مرحله را گذرانده اند و دولت به همه اعتماد لازم دارد.
وی درباره تعداد ثبت نام کنندگان یا انصراف دهندگان از دریافت یارانه خاطرنشان کرد: هنوز آمار کافی درباره تعداد ثبت نام کنندگان یا انصراف دهندگان از دریافت یارانه وجود ندارد چرا که اطلاعات در حال پردازش است.