جامع نیوز:رییس کمیته داوری بخش داخلی جشنواره رادیو؛ ۱۷۰ اثر به مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره بین المللی رادیو در بخش داخلی راه یافت. به گزارش جامع نیوزازکمیته اطلاع رسانی و تبلیغات جشنواره رادیو، حمید رضا ولیان با اعلام این خبر گفت: پس از بررسی آثار ارسالی به سیزدهمین جشنواره بین المللی رادیو در بخش داخلی […]

جامع نیوز:رییس کمیته داوری بخش داخلی جشنواره رادیو؛ ۱۷۰ اثر به مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره بین المللی رادیو در بخش داخلی راه یافت.

به گزارش جامع نیوزازکمیته اطلاع رسانی و تبلیغات جشنواره رادیو، حمید رضا ولیان با اعلام این خبر گفت: پس از بررسی آثار ارسالی به سیزدهمین جشنواره بین المللی رادیو در بخش داخلی ۱۷۰ اثر به مرحله نهایی راه یافت.

حمید رضا ولیان رییس کمیته داوری بخش داخلی جشنواره رادیو با اعلام این مطلب گفت: از مجموع آثار رسیده به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره بین المللی ۱۰۲ اثر در بخش دسته بندی و قالب ها، ۵۹ اثر در بخش موضوعی و ۹ اثر در بخش ایده های نو و تحول در محتوا که در مجموع ۱۷۰ اثر را شامل می شود، به مرحله نهایی داوری راه یافتند.

وی با اشاره به موضوعات مختلف هر بخش افزود: بخش ده گانه دسته بندی و قالب ها شامل (نمایشی، مستند، مسابقه، طنز، میزگرد یا مناظره، گفتگو محور، رویدادی-خبری، اذانگاهی، عصرگاهی و صبحگاهی ) و همچنین آثار ارسالی به بخش دوازده گانه موضوعی در قالب های(نماز و آموزش احکام، معارف –قرآن – نهج البلاغه، دفاع مقدس و فرهنگ ایثارگری، شخصیت های دینی-ملی و انقلابی، سبک زندگی اسلامی-ایرانی، سیاست های توسعه جمعیت، ارزش های انقلاب اسلامی، حماسه اقتصادی، کتاب و کتابخوانی، محیط ریست، خانواده و نامگذاری سال) می باشد.

وی خاطر نشان کرد: به مجموع آثار مورد ارزیابی ۶۵ جایزه اهدا می شود که شامل ۲۰ برنامه در بخش دسته بند و قالب ها، ۱۲ برنامه در بخش موضوعات و ۱ برنامه در بخش ایده های نو و تحول در محتوا است همچنین در بخش مشاغل رادیویی ۲۲ نفر ، در بخش جنبی (دانشجویی) ۵ نفر و همچنین به شبکه رادیویی برتر که دارای جدول پخش و برنامه های برتر هستند ۵ جایزه تعلق خواهد گرفت.

علاقمندان می توانند برای اطلاع از برنامه های راه یافته به مرحله نهایی به سایت رسمی سیزدهمین جشنواره بین المللی رادیو به نشانی www.radiofestival.ir مراجعه نمایند.

سیزدهمین جشنواره بین المللی رادیواز۲۰ تا ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری درسالن همایش های سازمان صدا و سیما در تهران برگزار می شود.