جامع نیوز:ایرانسل با نرم افزار کتابخوان و مکان‌یابی غرفه‌های ناشران به نمایشگاه کتاب آمد ایرانسل به‌عنوان حامی بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب، با برپایی سه غرفه، رونمایی از نرم افزار کتابخوان ایرانسل و سرویس مکان یابی غرفه ناشران و سیم کارت رایگان، امسال هم میزبان بازدیدکنندگان از این نمایشگاه خواهد بود. به […]

جامع نیوز:ایرانسل با نرم افزار کتابخوان و مکان‌یابی غرفه‌های ناشران به نمایشگاه کتاب آمد

ایرانسل به‌عنوان حامی بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب، با برپایی سه غرفه، رونمایی از نرم افزار کتابخوان ایرانسل و سرویس مکان یابی غرفه ناشران و سیم کارت رایگان، امسال هم میزبان بازدیدکنندگان از این نمایشگاه خواهد بود.

به گزارش جامع نیوز؛ این شرکت با برپایی سه غرفه و به عنوان حامی بیست و هفتمین دوره نمایشگاه کتاب، امسال هم در این رویداد بین‌المللی پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی خواهد بود.

بازدیدکنندگان می توانند در این غرفه ها با جدیدترین محصولات و خدمات ایرانسل از جمله نرم افزار کتابخوان ایرانسل، ویترین و پیشخوان آشنا شده و از خدمات بخش ویژه پاسخگویی به مشترکین استفاده نمایند.

ضمن آنکه بازدیدکنندگان می توانند با ارسال نام یا قسمتی از نام ناشر، از طریق خط ایرانسل خود به شماره ۸۰۹۰۲۰، محل استقرار غرفه ناشران موردنظر خویش را دریافت کنند.

علاقه‌مندان به برنامه نویسی موبایل نیز می‌توانند با حضور در غرفه های ایرانسل، از جزئیات مسابقه برنامه نویسی موبایلی ایرانسل (I.C.M.A (I Can Make Apps مطلع شوند.

علاوه بر این، ایرانسل با اختصاص بخش ویژه‌ای به تولیدکنندگان محتواهای جدید موبایل در بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب، زمینه‌های همکاری صاحبان ایده و ابتکار را با مجموعه ایرانسل گسترش می‌دهد.

بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب از ۱۰ لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه و همچون سالهای گذشته در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار خواهد شد.