جامع نیوز:با امضاء تفاهم نامه بین همراه اول و فدراسیون فوتبال، اپراتور اول رسماً به عنوان حامی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ معرفی شد. به گزارش جامع نیوز، (یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه) در دومین همایش «همبستگی ملی و رونمایی از آثار فرهنگی هنری ایران» که در سالن اجلاس سران برگزار شد، با […]

جامع نیوز:با امضاء تفاهم نامه بین همراه اول و فدراسیون فوتبال، اپراتور اول رسماً به عنوان حامی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ معرفی شد.
به گزارش جامع نیوز، (یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه) در دومین همایش «همبستگی ملی و رونمایی از آثار فرهنگی هنری ایران» که در سالن اجلاس سران برگزار شد، با حضور وزیر ورزش و جوانان، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از نمایندگان مجلس، رئیس فدراسیون فوتبال، کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال، سفرای کشورهای برزیل، آرژانتین و کره جنوبی، جمعی از هنرمندان و پیشکسوتان ورزش کشور، تفاهم نامه ای سه جانبه بین همراه اول، فدراسیون فوتبال و شرکت فناپ برای حمایت از تیم ملی فوتبال در جام جهانی۲۰۱۴ برزیل و حمایت از تمامی تیم های ملی فوتبال ایران تا پایان سال ۹۳ امضاء شد.
در این مراسم علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال، ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین گفت: امروز وقتی بحث اتحاد ملی پیش می¬آید، وقتی فرزندان شما آثار مهمی با موضوع ورزش خلق می کنند، همه دست به دست هم می دهند تا این حمایت های بزرگ از ورزش صورت گیرد. امروز رئیس جمهور محترم به وزیر ورزش مأموریت دادند که از تیم ملی باید حمایت شود. وزیر محترم ارشاد اسلامی، شورای فرهنگ عمومی را با این مضمون تشکیل می دهد. نمایندگان محترم مجلس بخصوص فراکسیون ورزش اعلام کرده اند در هر زمینه ای کمک می کنند.
کفاشیان افزود: سازمان میراث فرهنگی، دستگاه های اقتصادی همچون همراه اول و بانک پاسارگاد دست به دست هم داده اند که از تیم ملی فوتبال و این آثار هنری- فرهنگی که امروز رونمایی می شود، حمایت کنند. ما همراه اول را یک مجموعه اقتصادی صرف نمی بینیم، بلکه بعنوان مجموعه ای می بینیم که منافع ملی را دنبال می کند.
وی گفت: امروز تعدادی از هنرمندان آثار هنری خود را با عشق و علاقه بدون هیچ چشم داشتی اینجا آورده اند. این عزیزان این رویداد(جام جهانی۲۰۱۴) را در آثار خود آورده اند که امشب رونمایی و تقدیر می شود.

در ادامه مراسم، مهندس وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول، با اشاره به بیستمین سالگرد راه اندازی شبکه همراه اول اظهار داشت: ما در همراه اول ۲۰ سال است که توفیق خدمت رسانی به مردم را داریم. بیش از ۶۴ میلیون سیم کارت به نام مشترکین همراه اول ثبت شده و بالغ بر ۶۳ درصد کاربران تلفن همراه در کشور، از خدمات شبکه همراه اول استفاده می کنند.
صدوقی گفت: بزرگترین توفیق ما ارائه خدمت به مردمی است که بزرگترین علاقه و عشقشان فوتبال است. وظیفه خود دانستیم در حرکت حمایت از تیم ملی فوتبال مشارکت کنیم. همراه اول یک چشم انداز دارد که آن «محبوب ترین شرکت ایرانی» است. حرکت در راه عشق و علاقه مردم، می تواند به ما کمک کند که به این چشم انداز نزدیک شویم.
وی افزود: قصد داریم به عنوان کوچکترین عضو این حرکت ملی باشیم. در این راستا قدم برداشته و سعی کردیم در این اقدام زیبا که نه یک حامی بلکه چند حامی و مردم از تیم ملی حمایت کنند، مشارکت کنیم و در این فرصت کوتاه، بستری از طریق شبکه تلفن همراه فراهم تا از تیم ملی حمایت شود.
صدوقی ضمن تشکر از دست اندرکاران این اقدام ملی، بخصوص رئیس فدراسیون فوتبال، اظهار امیدواری کرد: امیدواریم این حمایت به نحو احسن در راستای توسعه و توفیق تیم ملی فوتبال انجام شود و همراه اولی که در کنار مردم است، بتواند این نزدیکی و همراه بودن را سرمایه ای کند برای حمایت از تیم ملی؛ تا حرکتی شکل بگیرد که همه مردم نیز براحتی بتوانند از طریق تلفن همراه، حمایتی در شأن تیم ملی انجام دهند.
در ادامه این همایش ملی، آثار فرهنگی و هنری هنرمندان کشور که با موضوع جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل خلق شده است، رونمایی شد و پدید آورندگان این آثار مورد تقدیر قرار گرفتند. همچنین طی مراسمی از ترانه تیم ملی با صدای احسان خواجه امیری رونمایی شد و از این خواننده محبوب تقدیر بعمل آمد.