جامع نیوز:بانک صادرات ایران در راستای رسالت‌های فرهنگی و اجتماعی خود، برای هفتمین سال متوالی به عنوان حامی یار مهربان زمینه انجام کلیه فعالیت‌های بانکی را در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران فراهم کرده و توزیع بن‌کارتهای الکترونیکی به منظور خرید کتاب در نمایشگاه را در کلیه شب خود آغاز نمود. به […]

جامع نیوز:بانک صادرات ایران در راستای رسالت‌های فرهنگی و اجتماعی خود، برای هفتمین سال متوالی به عنوان حامی یار مهربان زمینه انجام کلیه فعالیت‌های بانکی را در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران فراهم کرده و توزیع بن‌کارتهای الکترونیکی به منظور خرید کتاب در نمایشگاه را در کلیه شب خود آغاز نمود.
به گزارش جامع نیوزبراین اساس ، بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که از تاریخ ١٠ اردیبهشت ماه سالجاری به مدت ١١ روز در مصلی بزرگ تهران برگزار می‌شود توزیع بن‌کارت‌های الکترونیکی خرید کتاب در نمایشگاه را از تاریخ ٧ اردیبهشت ماه تا پایان مدت اعتبار بن‌کات‌ها (پایان خردادماه) در دستور کار قرار داده است این بن‌کارت‌ها قابلیت خرید از طریق پایانه‌های فروش منصوب در نمایشگاه را دارند و دارندگان کارت‌های مذکور پس از پایان برگزاری نمایشگاه می توانند نسبت به خرید اینترنتی از طریق سامانه اینترنتی www.tibf.net تا پایان خردادماه سالجاری اقدام نمایند.
گفتنی است این بانک به منظور تسهیل و رفاه بیشتر ناشران، فروشندگان محصولات فرهنگی، بازدیدکنندگان و … با استقرار یک شعبه موقت، ٢٠ باجه online سپهری، نصب و راه اندازی بیش از ٣ هزار دستگاه کارت خوان متصل به حسابهای بانک صادرات ایران در غرفه‌ها، استقرار ۴۴ دستگاه خودپرداز سالنی و سیار، آماده ارایه خدمات به علاقه‌مندان علم و فرهنگ می‌باشد.
شایان ذکر است دانشجویان و طلابی که قبلا”در در وب سایت اینترنتی www.tibf.net ثبت نام و کد رهگیری دریافت نموده اند می توانند به شعبه انتخابی بانک صادرات ایران در زمان ثبت نام مراجعه نمایند.
براساس این گزارش لازم به تاکید است با توجه به عدم صدور بن کارت های الکترونیکی در شعبه مستقر در نمایشگاه، متقاضیان می بایست صرفا” به شعبه ای که در زمان ثبت نام انتخاب نموده اند مراجعه کرده و از مراجعه به شعب دیگر بانک خودداری نمایند.
گفتنی است کارشناسان این بانک در روزهای برگزاری نمایشگاه آمادگی دارند تا نسبت به ارایه مشاوره‌های بانکی، راهنمایی مشتریان، معرفی محصولات و خدمات نوین بانکی و دستاوردهای بانک در زمینه خدمات بانکداری الکترونیک را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهند.