جامع نیوز:به مناسبت میلاد با سعادت مولود کعبه و روز پدر، همراه اول رنج جدیدی از شماره های دائمی خود را از طریق سامانه گلچین عرضه می کند. به گزارش جامع نیوز، به مناسبت میلاد پر برکت حضرت علی(ع) و روز پدر از ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه، اپراتور اول تلفن همراه کشور، […]

جامع نیوز:به مناسبت میلاد با سعادت مولود کعبه و روز پدر، همراه اول رنج جدیدی از شماره های دائمی خود را از طریق سامانه گلچین عرضه می کند.
به گزارش جامع نیوز، به مناسبت میلاد پر برکت حضرت علی(ع) و روز پدر از ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه، اپراتور اول تلفن همراه کشور، رنج جدیدی از سیم کارت های دائمی خود با شماره های مناسب را از طریق سامانه گلچین عرضه می کند.
شماره های جدید که از رنج ۹۱۲۹۳۴ سیم کارت های دائمی همراه اول است، همراه با رنج های قدیمی تر که در سامانه گلچین اپراتور اول موجود است، با قیمت مصوب، به هموطنان عرضه می شود.
علاقمندان می توانند جهت خرید سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول، با مراجعه به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir، وارد سامانه گلچین شده و با جستجو در میان شماره های عرضه شده، شماره و دفتر خدمات ارتباطی مورد نظر خود را انتخاب کنند. پس از دریافت پیامک دعوت، ایشان می توانند با مراجعه به دفتر انتخاب شده، سیم کارت خود را تحویل بگیرند.