جامع نیوز:ممکن است برخی از شما تاکنون متوجه شده باشید ولی باید بگوییم که ما به تازگی چند برنامۀ دوربین Xperia جدید و بهبودیافته برای دوربین اجتماعی هوشمند خودمان معرفی کرده‌ایم و همچنین برنامۀ «جلوۀ واقعیت افزوده» خودمان را بهتر کرده‌ایم. علاوه بر کار مستمر با شرکای خارجی برای آوردن تجربه‌هایی جدید به این پلت‌فرم […]

جامع نیوز:ممکن است برخی از شما تاکنون متوجه شده باشید ولی باید بگوییم که ما به تازگی چند برنامۀ دوربین Xperia جدید و بهبودیافته برای دوربین اجتماعی هوشمند خودمان معرفی کرده‌ایم و همچنین برنامۀ «جلوۀ واقعیت افزوده» خودمان را بهتر کرده‌ایم.
علاوه بر کار مستمر با شرکای خارجی برای آوردن تجربه‌هایی جدید به این پلت‌فرم در حال گسترش همیشگی، تیم برنامه‌نویسان Developer World بر روی چند قابلیت جدید و افزودن آنها به قابلیت‌های فعلی کار کرده‌اند…
نخستین قابلیت «Perfectly Clear» است. ابزار اصلاحی برندۀ جایزه توسط Athantech که با دوربین Xperia شما کار می‌کند تا به طور خودکار عکس‌هایتان را بی‌نقص کنید.
«Perfectly Clear» به جای اینکه فیلترها و تغییرات وضوح را به صورت دستی اعمال کند، با تکرار شیوه‌ای که چشمانتان نور را جمع‌آوری می‌کند، رنگ‌ها را به شکلی بی‌نقص ثبت کرده و عکس‌هایی واقعی‌تر را به شما ارائه‌ می‌کند.

قابلیت بعدی توسط خود Sony ایجاد شده است. برنامۀ «بالن صوتی عکس» است؛ برنامۀ سرگرم‌کننده و جالب دوربین Xperia که واقعاً به عکس‌هایتان جان می‌دهد. هنگامی که این برنامه در منوی برنامۀ دوربین فعال شود، «بالن صوتی عکس» از تشخیص صدا برای ثبت چیزی که افراد درست پیش از گرفته شدن عکس می‌گویند، استفاده می‌کند. این برنامه سپس بالن‌های گفتار را درون عکس درج می‌کند و بعد سرگرمی جدیدی را به خاطرات دیجیتالی‌تان اضافه می‌کند. با مزه است، این طور نیست!

علاوه بر این برنامه‌های جذاب، ما دو به‌روزرسانی بزرگ به برنامۀ پرطرفدار جلوۀ واقعیت افزودۀ‌ خودمان اضافه کردیم. نخست، ما یک سری از طرح‌های زمینۀ قابل دانلود که به شما گزینه‌های سرگرمی و جلوه‌های جذابی حتی بیشتر از قبل را برای کمک به سفارشی کردن عکس‌ها و فیلم‌هایتان ارائه می‌کند، اضافه کرده‌ایم. جلوۀ واقعیت افزودۀ جدید شامل طرح‌های وحشتناک، کمدی و از همه مهم‌تر، جلوه‌ای که توسط کونیماسا سوزوکی مدیر ارشد اجرایی Sony Mobile بر روی صحنه در جریان کنگرۀ جهانی موبایل امسال نمایش داده شد- مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز!

برای دارندگان Xperia Z2 قابلیت‌های سرگرم‌کنندۀ دیگری نیز وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد صدا را ضبط کنید و همچنین جلوه‌های واقعیت افزودۀ جالبی را به ویدیوهای شخصی‌تان اضافه کنید.

همانند همیشه ما به‌روزرسانی مستمر نرم‌افزارمان و معرفی برنامه‌های نوآورانه و هیجان‌انگیز دوربین را برای بیشترین بهره‌گیری شما از دوربین فوق‌العادۀ Xperia خودتان، ادامه می‌دهیم. بنابراین در اینجا ، توییتر: @sonymobilenews و فروشگاه Google Play، منتظر به‌روزرسانی‌های دوربین سرگرم‌کننده‌تر و مفیدتر باشید.