جامع نیوز: در اقدامی دیگر و در جهت فرهنگ‌سازی بنیادین، وب‌سایت کودک توسط بانک‌پاسارگاد رونمایی شد. به گزارش جامع نیوز، طی مراسمی با حضور مدیران و مسئولان بانک‌ و گروه مالی پاسارگاد، از وب‌سایت کودک رونمایی شد. این وب‌سایت با بخش‌های جالب، جذاب و آموزنده و با هدف فرهنگ‌سازی در خصوص مفاهیم بنیادین بانکی، اقتصادی، […]

جامع نیوز: در اقدامی دیگر و در جهت فرهنگ‌سازی بنیادین، وب‌سایت کودک توسط بانک‌پاسارگاد رونمایی شد.
به گزارش جامع نیوز، طی مراسمی با حضور مدیران و مسئولان بانک‌ و گروه مالی پاسارگاد، از وب‌سایت کودک رونمایی شد. این وب‌سایت با بخش‌های جالب، جذاب و آموزنده و با هدف فرهنگ‌سازی در خصوص مفاهیم بنیادین بانکی، اقتصادی، پس‌انداز و … و همچنین نهادینه کردن فرهنگ بهره‌مندی از امکانات بانکداری الکترونیک، اینترنت و IT در بین کودکان و نوجوانان راه‌اندازی شد.
کودکان و نوجوانان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی www.kids.bpi.ir وارد وب‌سایت کودک بانک‌پاسارگاد شده و از قسمت‌های متنوع آن از جمله آشنایی با مفاهیم بانکی، قصه، فیلم، عکس، بازی، چیستان، لطیفه، کتاب، نقاشی، آموزش، موسیقی، رنگ‌آمیزی و … بهره‌مند شوند. این عزیزان همچنین می‌توانند با شرکت در مسابقات متنوعی که در این وب‌سایت اعلام خواهد شد، از جوایز ویژه‌ای برخوردار شوند.
گفتنی است قسمت‌های مختلف این وب‌سایت در حال تکمیل شدن است و به‌زودی امکانات و بخش‌های جدید و آموزنده‌ای به آن افزوده‌خواهد شد.