جامع نیوز:بانک صادرات ایران در راستای اشاعه فرهنگ قرض الحسنه در جامعه، رفع گرفتاریهای نیازمندان و انجام تکالیف و رسالت‌های اجتماعی در سال ۱۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است. به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران، آمارهای عملکردی درخصوص وام‌های قرض الحسنه در سال گذشته نشان می‌دهد […]

جامع نیوز:بانک صادرات ایران در راستای اشاعه فرهنگ قرض الحسنه در جامعه، رفع گرفتاریهای نیازمندان و انجام تکالیف و رسالت‌های اجتماعی در سال ۱۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است.
به گزارش جامع نیوزاز بانک صادرات ایران، آمارهای عملکردی درخصوص وام‌های قرض الحسنه در سال گذشته نشان می‌دهد که این بانک مبلغ ۱۱ هزار و ۹۱ میلیارد ریال تسهیلات در قالب قرض الحسنه ازدواج پرداخت نموده است. همچنین در سال ۹۲ بیش از ۸۰۳ میلیارد ریال وام قرض الحسنه مشاغل خانگی، ۳۱۱ میلیارد ریال بابت اشتغالزایی و مبلغ ۷۱ میلیارد ریال در قالب عقد قرض الحسنه درمان به بیماران نیازمند پرداخت کرده و هزاران میلیارد ریال دیگر نیز به سرفصل‌هایی همچون، تجهیز مدارس، کمک به زلزله زدگان، کمک به مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و … اختصاص داده است.
گفتنی است هزاران نفر از هموطنان نیازمند در اقصی نقاط کشور از این نوع تسهیلات استفاده نموده‌اند و دارندگان حسابهای پس‌انداز قرض الحسنه به عنوان تأمین کنندگان اصلی منابع آن می‌باشند.
شایان ذکر است این بانک در راستای انجام رسالت‌ها و تعهدات اجتماعی، پرداخت وام‌های قرض الحسنه نظیر، درمان بیماری و خود اشتغالی و مشاغل خانگی را به منظور حمایت و کمک به اقشار کم درآمد در دستور کار قرار داده است.