جامع نیوز: همزمان با برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) سازمان تاکسیرانی بیش از ۴۵۰ تاکسی را برای خدمات رسانی بهتر در کنار دیگر مجموعه های حمل و نقل عمومی شهرداری تهران اختصاص داده است. به گزارش جامع نیوز ، ۳۰۰ ون تاکسی در ۴ مسیر رفت و برگشت حرم مطهر امام خمینی(ره)- اتوبان قم( پارکینگ […]

جامع نیوز: همزمان با برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) سازمان تاکسیرانی بیش از ۴۵۰ تاکسی را برای خدمات رسانی بهتر در کنار دیگر مجموعه های حمل و نقل عمومی شهرداری تهران اختصاص داده است.

به گزارش جامع نیوز ، ۳۰۰ ون تاکسی در ۴ مسیر رفت و برگشت حرم مطهر امام خمینی(ره)- اتوبان قم( پارکینگ شماره ۹)/ میدان شهدای گمنام-درب اصلی بهشت زهرا(س)/فلکه ساعت- سه راه باقر شهر/فلکه ساعت- پل شهید صنیع خانی،۱۴ خردادزائران را به حرم مطهر امام خمینی(ره) می رسانند.همچنین ۵۰ تاکسی در ستادگمشدگان برای ارائه خدمات جانمایی خواهند شد. ضمن اینکه ۱۰۰ تاکسی نیز در اختیار پشتیبانی ستاد اجرایی است. این در حالیست که بیش از ۲۰ دستگاه گشت سازمان تاکسیرانی به خدمات رسانی مراسم نظارت می کند.علاوه بر این به منظور خدمت رسانی مناسب ترو جلوگیری از ازدحام، برای شهروندانی که مقصدی غیر از حرم مطهر دارند، تاکسی های خطی این ایستگاه در دو ایستگاه قبل و بعد – ایستگاه های باقرآباد و کهریزک- جانمایی شده اند و شهروندان می توانند برای رسیدن به مقصد خود از ایستگاه های یاد شده استفاده کنند..