جامع نیوز:در آستانه میلاد سرور و سالار شهیدان حرمهای مطهر در عتبات عالیات گل آرایی شد. به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات ، مطابق سنوات گذشته گروه گل آرای ستاد بازسازی همزمان با فرارسیدن اعیاد شعبانیه اقدام به گل آرایی حرمهای مطهر ائمه کردند. سرپرست تیم گل آرا گفت: این آیین در […]

جامع نیوز:در آستانه میلاد سرور و سالار شهیدان حرمهای مطهر در عتبات عالیات گل آرایی شد.
به گزارش جامع نیوزازروابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات ، مطابق سنوات گذشته گروه گل آرای ستاد بازسازی همزمان با فرارسیدن اعیاد شعبانیه اقدام به گل آرایی حرمهای مطهر ائمه کردند.
سرپرست تیم گل آرا گفت: این آیین در طی نه دوره گذشته با همراهی تولیت های محترم حرمها صورت گرفته و در این امر علاوه بر اعضای گروه،کارکنان حرمها نیز مشارکت داشته اند.
فرجی با اشاره به نحوه اجرای کارگفت: بر اساس برنامه به جز کربلا هر روز را به یک حرم اختصاص دادیم و تهیه سبدهای گل را از بامداد آغاز کرده و پس از آماده سازی و انتقال به حرم، با مولودی خوانی حاضرین نصب آنها انجام می شود.
خاطرنشان می شود گروه گل آرایی ستاد بازسازی عتبات عالیات امسال با بیش از ۸۰ هزار شاخه گل اهدایی متبرعین حرمهای مطهر امامان معصوم در نجف اشرف، کربلای معلی،کاظمین ، سامرا و دیگر اعتاب مقدسه را گل آرایی کردند.