جامع نیوز: کمپانی پی کیو آی از جمله تولید کنندگان به نام و خوش سابقهمحصولات مرتبط با گروه حافظهدر دنیااز سه فلش مموری جدید رونمایی کرد. به گزارش جامع نیوز، این سه محصول که U176L، U273L و Connect 301 نام دارند با در نظر داشتن سلایق و نیازهای گوناگون کاربران عرضه شده‌اند. Connect 301 نخستین […]

جامع نیوز: کمپانی پی کیو آی از جمله تولید کنندگان به نام و خوش سابقهمحصولات مرتبط با گروه حافظهدر دنیااز سه فلش مموری جدید رونمایی کرد.

به گزارش جامع نیوز، این سه محصول که U176L، U273L و Connect 301 نام دارند با در نظر داشتن سلایق و نیازهای گوناگون کاربران عرضه شده‌اند.

Connect 301

نخستین محصول فلش مموری او‌تی‌جی Connect 301 نام دارد که مخصوص ابزارهای موبایل شامل گوشی و تبلت است و در ساخت آن از فناوری انحصاری COB بهره گرفته شده تا کوچک‌ترین ابزار ذخیره‌سازی OTG دنیا با وزن کم و قطر اندکلقب بگیرد. این فلش زیبا که دارای اینترفیس پرسرعت USB 3.0 می‌باشد تقریبا هم‌اندازه یک گیره کاغذ است و به همین دلیل حمل آن بسیار آسان می‌باشد. این محصول همچنین مطابق با نیاز کاربران مدرن که همانا استفاده از ابزارهای الکترونیکی سبک و باریک می‌باشد طراحی شده است.

فلش OTG جدید پی کیو آی با ظاهر زیبای خود نوعی محصول کاربردی است که می‌توان به عنوان یک ابزار تزئینی نیز از آن استفاده نمود.این فلش دارای دو پورت micro و USB است و به همین دلیل قابلیت اتصال به ابزارهای موبایل و انواع لپ‌تاپ و PC را دارد. برای استفاده از این فلش تنها کافی است که پورتmicroUSBآن را به گوشی هوشمند یا تبلت خود متصل نموده و داده‌های خود از قبیل اسناد، عکس، ویدئو و موسیقی رابهابزارذخیره‌سازیمنتقلنماییدوپسازاینمرحلهفایل‌هایشمابهصورت خودکار و براساس گروهبندی‌های از پیش تعریف شده مرتب خواهند شد. گفتنی است که کاربران Connect 301 دیگر نیازی به استفاده از کابل برای انتقال فایل‌های خود ندارند و به راحتی می‌توانندهرآنچه که می‌خواهند را به صورت مستفیم به ابزارهای موبایل خود منتقل نمایند.

U176L

این محصول بدنه‌ای نیمه‌شفاف و ساده دارد که ظاهری بسیار زیبا به آن بخشیده است. سطح صاف و صیقلی و انحنای بدنه این فلش مموری از جمله نقاط قوت در طراحی آن است که در نخستین نگاه مورد توجه کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین به منظور بهبود تجربه کاربران در استفاده از این محصول و جلوگیری از وارد آمدن هرگونه آسیب به پورت آن نوعی مکانیزم کلیکی یا دکمه مانند برای خارج شدن پورت USB از داخل محفظه در نظر گرفته شده که در نوع خود ابتکاری جالب محسوب می‌شود.

در قسمت انتهای بدنه فلش، یک نشانگر LED تعبیه شده است که در زمان وارد شدن جریان برق به داخل فلش و آغاز فرایند انتقال اطلاعات شروع به چشمک زدن می‌کند. این محصول در قالب رنگ‌های صورتی، خاکستری، و مشکی عرضه شده است و به همین دلیل مورد توجه طیف گسترده‌ای از کاربران قرار خواهد گرفت.این فلش زیبا دارای اینترفیس USB 2.0 است و برای پاسخگویی به نیاز طیف گسترده ای از کاربران در ظرفیت‌های ۴، ۸، ۱۶، و ۳۲ گیگابایت ارائه شده است.

U273L

محصول سوم فلش مموری U273L نام دارد که دارای اینترفیس USB 2.0 است و در زمره محصولات کلاسیک و پرطرفدار pqi جای می‌گیرد. طراحی این فلش به گونه‌ای است که امکان نصب درپوش در قسمت انتهای بدنه آن وجود دارد و به همین دلیل کاربران دیگر نگران گم شدن آن نخواهند بود.

از دیگر امکانات این محصول می‌توان به لامپ LED آن اشاره نمودکه در حین عملکرد فلش، شروع به چشمک زدن می‌کند. این فلش زیبا بدنه‌ای مات و فلزی دارد و در قالب سه رنگ قرمز، مشکی و آبی عرضه شده است.هر سه این محصولات با گارانتی لایف تایم کمپانی سازنده و توسط شرکت داده پرداز رایانه متین در سراسر ایران توزیع می‌شوند و قابل خریداری هستند.