جامع نیوز:سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: بر اساس ارزیابی های به عمل آمده، همراه اول برترین اپراتور تلفن همراه کشور بوده و رتبه اول را کسب کرده است. به گزارش جامع نیوز، مهندس حسن رضوانی معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری در گفت و گو با وب سایت این سازمان با اعلام […]

جامع نیوز:سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: بر اساس ارزیابی های به عمل آمده، همراه اول برترین اپراتور تلفن همراه کشور بوده و رتبه اول را کسب کرده است.
به گزارش جامع نیوز، مهندس حسن رضوانی معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری در گفت و گو با وب سایت این سازمان با اعلام خبر برگزیده شدن همراه اول به عنوان برترین اپراتور تلفن همراه کشور اظهار داشت: در این دوره از ارزیابی سالانه، ۱۵۰ اپراتور مورد ارزیابی قرار گرفته اند که در بخش اپراتورهای سیار سراسری، شرکت ارتباطات سیار ایران رتبه اول و شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل رتبه دوم را بدست آورده اند.
رضوانی درباره نتایج ارزیابی اپراتورهای سرویس های ارتباطی عنوان کرد: ارزیابی سالانه اپراتورهای فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بر اساس الگوی جامع ارزیابی، رتبه بندی و انتخاب اپراتورهای برتر در ۷ معیار رهبری و مدیریت، فرایندهای سازمانی، منابع و مشارکت ها، منابع انسانی، نتایج مشتری، نتایج جامعه و نتایج کلیدی عملکرد، در ۲۱ زیر معیار انجام شده است.
اپراتور اول با انتخاب شعار «با شما همیشه اول هستیم»، کسب این موفقیت را به خانواده بزرگ همراه اول تبریک گفته و از همراهی آنها قدردانی کرده است.