جامع نیوز: طراحی مبتکرانه یخچال با پیشرفت های جدید هر ساله ، نظر مشتریانی را به خود جلب می‌نماید که به دنبال رضایت بیشتر و عملکرد بی‌رقیب هستند. به گزارش جامع نیوز، با سرعت بی امان زندگی نوین امروز، داشتن یخچال مرتب و منظم چیزی است که بسیاری از مردم فقط می‌توانند آرزویش را داشته […]

جامع نیوز: طراحی مبتکرانه یخچال با پیشرفت های جدید هر ساله ، نظر مشتریانی را به خود جلب می‌نماید که به دنبال رضایت بیشتر و عملکرد بی‌رقیب هستند.

به گزارش جامع نیوز، با سرعت بی امان زندگی نوین امروز، داشتن یخچال مرتب و منظم چیزی است که بسیاری از مردم فقط می‌توانند آرزویش را داشته باشند. در حالیکه همه دوست داریم یخچالی مرتب و تمیز داشته باشیم، ساعات کار طولانی و دیگر الزامات، اغلب مانعی بر سر راه هستند. اینکه مجبور به دور ریختن غذاهای فراموش شده در گوشه یخچال و یا انجام خریدهای غیر ضروری شویم، تنها گوشه‌ای از مشکلاتی است که ناشی از داشتن یک یخچال خانگی بی نظم و در هم است.

برای کمک به برقراری مجدد نظم در آشپزخانه، ال‌جی به دنبال جوابی برای این سوال بود که ” چگونه می توانیم یخچالی بسازیم که استفاده و نظم دهی آن آسان تر باشد؟ ” بعد از تحقیقات گسترده بر روی مصرف کنندگان و تلاش فراوان، شرکت ال جی راه‌حل درخشانی را ارائه داد : فن آوری خلاقانه و بی‌نظیر Door-in- Door .

دسترسی آسان و سریع

طبق تحقیقاتی که توسط شرکت ال‌جی انجام شد، از هر ده مصرف کننده چهار نفر به هیچ وجه نتوانستند آنچه در یخچالشان موجود بود را نام برند. ندیدن خوراکی‌های درون یخچال باعث می‌شود که آنها را فراموش کرده و دور بریزیم. به علاوه، یخچال به هم ریخته باعث شده بود که از هر چهار مصرف کننده یک نفر وقت و پول خود را با رفتن بی دلیل به مغازه برای خرید اقلامی که قبلا در یخچال موجود بوده، هدر بدهد. یخچال Door-in- Door ال‌جی از طریق فراهم کردن دسترسی آسان و نظم دهی هوشمندانه ، به حل این مشکل کمک کرده است. دربDoor-in- Door ، تنها با فشار یک دکمه باز میشود و محفظه کوچکی را نمایان می‌کند که به طرز شگفت انگیزی جا‌دار است و راحتی غیر قابل انتظاری دارد. این درب سرعت و راحتی یافتن مواد ضروری و خوراکی های محبوب را، بدون گشتن در کشوهای یخچال در حالیکه قابلمه یا غذای دیگری دردست است، افزایش می دهد.

حفظ تازگی بیشتر توسط جلوگیری از اتلاف سرما

طبق تحقیقات جامع ال‌جی، در اکثر منازل، در یخچال تقریبا ۸۰ بار در روز باز و بسته می شود، این کار توسط افراد خانواده انجام می‌شود که به دنبال چند مورد محدود از خوراکی‌ها میگردند.یخچال Door-in- Door این امکان را فراهم کرده است که بتوان مایحتاج روزانه را بدون نیاز به باز شدن درب اصلی یخچال پیدا کرد. این کار هوای سرد از دست رفته در قسمت مرکزی را تا ۴۱ درصد کاهش می‌دهد. در نتیجه ، کمپرسور مجبور نیست کارکرد خود را به حدی افزایش دهد که دمای داخل یخچال را ثابت نگاه دارد، بنابراین از هدررفت سرما جلوگیری شده و کارکرد محافظتی افزایش می‌یابد. همچنین با تازه‌تر نگه داشتن غذاها برای مدت زمان طولانی ، صرف هزینه اضافی در سوپرمارکت ها را کاهش می‌دهد.

ساماندهی هوشمندانه

داخل یخچال Door-in- Door ، سبد متحرک قابل تنظیم ال‌جی که با قسمت کشوئی ترکیب شده است، اجازه می‌دهد تا ساماندهی یخچال به دلخواه شما و سازگار با سبک‌های متفاوت زندگی باشد. هر کدام از افراد خانواده می‌توانند به سادگی ارتفاع قسمت‌های داخلی را بر اساس نیاز خود تنظیم کنند. این انعطاف پذیری باعث متفاوت شدن مدل Door-in- Door از دیگر یخچال‌‌هایی می‌شود که از ترکیب ثابت در قطعات خود استفاده می‌کنند؛ همچنین به مصرف کنندگان کمک می‌کند که بهترین سیستم ذخیره سازی مناسب خود را، طراحی کنند.

میز کوچک – که یکی دیگر از شاخصه های هوشمند یخچال می‌باشد_ سطح صاف و مناسبی دارد که استفاده کننده میتواند در حالیکه در کنار یخچال ایستاده، نوشیدنی بریزد و مجبور نباشد بطری های سنگین را تا روی میز حمل کند.همه اینها بدان معنی است که خانواده ها می‌توانند فضای هر طبقه را براساس انواع غذاهای خاص و سبک زندگی خود تنظیم کنند. قسمتی از یخچال ممکن است به محتویات ارگانیک اختصاص داده شود، در حالیکه قسمت‌های دیگر مختص غذاهای ساندویچی، دسرها، میان وعده ها ، نوشیدنی ها و یا انواع مختلف غذاها باشد. از آنجائی که سبد متحرک می‌تواند باعث تنظیم ابعاد داخلی شود، خانواده ها می‌توانند به راحتی ترکیبی را بیابند که با زندگی و نیازهای خاص آنها مرتبط باشد. البته ، انواع غذاها و سبک‌های زندگی از منطقه‌ای به منطقه دیگر متفاوت است. یخچال Door-in- Door به همان اندازه که برای مصرف کنندگان آسیای شرقی که به دنبال بخشی برای داروها در یخچال خود می‌گردند ، به همان میزان هم برای مصرف کنندگان اروپای شمالی که ممکن است بخشی برای لبنیات بخواهند و مصرف کنندگان آمریکای شمالی که بخشی برای نوشیدنی‌های انرژی زا و شیک های پروتئینی میخواهند، جا دار است.مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت لوازم خانگی ال جی ابراز داشت “هنگام خرید یخچال تنها عامل مورد توجه مردم، گنجایش نیست. ساماندهی ذاتی و هوشمند غذاها در سبک زندگی پرمشغله امروز یک ضرورت است. یخچال Door-in- Door ما برای استفاده کنندگان دسترسی راحت به موادی که بیشتر مورد نیاز آنهاست را فراهم آورده و این آزادی را به آنها می‌دهد که خوراکی‌ها را آن طور که می‌خواهند ساماندهی کنند. یخچال Door-in- Door نه تنها در وقت صرفه‌جویی می کند بلکه هوای سرد را در قسمت داخلی یخچال حبس می‌کند. ما همواره به دنبال کسب اعتبار در این صنعت و تمجید مشتریان از مشخصه‌های خلاقانه و کاربردی هستیم. ال‌جی تنها به دنبال آسان تر ساختن زندگی است و همواره به دنبال ارائه سطح بالاتری از رفاه به مشتریان خود در تلاش است. ”

هنگامی که سخن از تعبیه قسمتی اضافی در جلوی یخچال باشد شرکت ال‌جی پرچمدار تولید کنندگان این صنعت است. مدل Door-in- Door کار اصلی خود را در فوریه ۲۰۱۰ در کره جنوبی آغاز کرد و بسیار سریع تبدیل به یک روند بازار جهانی شده است. در سال ۲۰۱۱ این ویژگی در بازارهای آمریکای شمالی، آسیا، آمریکای مرکزی و جنوبی معرفی و در اقیانوسیه عرضه شد. خاورمیانه و آفریقا نیز سال بعد به این فهرست پیوستند. ال‌جی بیش از یک میلیون و چهارصد هزار یخچال Door-in- Door را در سراسر جهان به فروش رسانده و به بهینه سازی درِب دو لایه دوست داشتنی خود ادامه خواهد داد.با همه مزایایی که یخچال Door-in- Door دارد، تعجبی نیست که این ویژگی به همه مدل های یخچال‌های جهانی ال‌جی مانند ساید بای ساید، French-door و یخچال‌هایی که فریزرشان در بالا یا پائین قرار می‌گیرد، اضافه شده است. ال جی در سال جاری یک گام فراتر نهاده و مدل قابل توجه

Door-in- Door دوبل را در کره جنوبی ارائه داده است، که در آن یک Door-in- Door درون درِ سمت راست و دیگری درون درِ سمت چپ تعبیه شده است که سطح بالائی از رضایتمندی را ایجاد کرده است. خبر بهتر اینکه مصرف کنندگان سراسر جهان به زودی این شانس را دارند که این سطح از رضایت را تجربه کنند زیرا ال جی قصد دارد Door-in- Door دوبل را در دیگر بازارهای سراسر دنیا نیز عرضه کند.یخچال‌های دارای Door-in- Door دوبل بهترین نمونه از تلاشهای ادامه دار ال‌جی برای بهبود زندگی مشتریان در بازارهای مختلف سراسر جهان است. بعد از ساخت اولین مدل Door-in- Door در سال ۲۰۱۰، ال‌جی هرساله به ارتقاء محصولات خود پرداخته است تا رضایت بیشتر مشتریان را کسب کند. ال‌جی متعهد به استفاده از آخرین نوآوری هاست تا بتواند فراتر از انتظار مشتریان ظاهر شده و باعث پیشرفت این صنعت باشد. به همین دلیل است که یخچال Door-in- Door تحسین مجامع بین المللی را برای توانایی‌های عملی قدرتمند و تکنولوژی بسیار پیشرفته خود برانگیخته است.