جامع نیوز:در مراسم تقدیر از سازمان ها و نهادهای تأثیرگذار در برگزاری نمایشگاه کتاب امسال، از همراه اول به عنوان تنها اپراتور برگزیده بابت ایجاد پوشش مناسب شبکه، با اهدا لوح تقدیر شد. به گزارش جامع نیوز، در مراسم تقدیر از نهادها و سازمان های تأثیرگذار در برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب […]

جامع نیوز:در مراسم تقدیر از سازمان ها و نهادهای تأثیرگذار در برگزاری نمایشگاه کتاب امسال، از همراه اول به عنوان تنها اپراتور برگزیده بابت ایجاد پوشش مناسب شبکه، با اهدا لوح تقدیر شد.
به گزارش جامع نیوز، در مراسم تقدیر از نهادها و سازمان های تأثیرگذار در برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که عصر روز دوشنبه ۱۲ خردادماه در تالار رودکی تهران برگزار شد، از همراه اول با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم که علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی وزیر ارشاد، علی مرادخانی معاون امور هنری وزیر ارشاد، بابک دربیکی مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد سلامی، مجتبی سلطانی مشاور وزیر ارشاد در امور جوانان و جمعی از مدیران و دست اندرکاران برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور داشتند، از حدود ۲۰ سازمان و نهاد دست اندرکار در برگزاری نمایشگاه کتاب امسال تقدیر بعمل آمد.
در مراسم روز دوشنبه، همراه اول تنها شرکت ارتباطی کشور بود که بابت همکاری مؤثر در این رخداد بزرگ فرهنگی در سال«اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی»، از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با دریافت لوح ویژه مورد تقدیر قرار گرفت.‌