جامع نیوز: مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی بانک سپه از راه اندازی نرم افزار جستجوگر و مسیریابی شعب این بانک بر روی تلفن های همراه هوشمند خبر داد. به گزارش جامع نیوزدکتر سیدعلی جلالی نظری در این گفت و گو با بیان اینکه سامانه فوق به منظور آسان سازی دسترسی […]

جامع نیوز: مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی بانک سپه از راه اندازی نرم افزار جستجوگر و مسیریابی شعب این بانک بر روی تلفن های همراه هوشمند خبر داد.
به گزارش جامع نیوزدکتر سیدعلی جلالی نظری در این گفت و گو با بیان اینکه سامانه فوق به منظور آسان سازی دسترسی مشتریان به شعب این بانک از طریق تلفن همراه راه اندازی شده است، افزود: سامانه جستجوگر و مسیریابی شعب بانک سپه، اطلاعات کاملی را در خصوص شعب این بانک در سراسر کشور در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی بانک سپه در ادامه، به امکانات نرم افزار فوق اشاره کرد و گفت: امکان جستجوی شعب براساس نام، کد شعبه و یا بخشی از نشانی محدوده مورد نظر، قابلیت جستجوی و ارائه لیست شعب در شعاع موقعیت مکانی کاربر، مشاهده مشخصات شعبه از جمله نشانی، تلفن تماس، شماره نمابر، و خدمات قابل ارائه در شعبه نظیر وجود دستگاه عابربانک در محل شعبه، ارائه خدمات ارزی، صدور آنی کارت و… است.
وی اعلام مسیر پیشنهادی برای رسیدن به شعبه مورد نظر با در نظر گرفتن کلیه مسیرهای احتمالی با استفاده از وسائل نقلیه عمومی (مترو، تاکسی، خطوط اتوبوس رانی و BRT) در شهر تهران را از دیگر امکانات این نرم افزار عنوان کرد و افزود: برای تمامی شعب سراسر کشور، قابلیت نمایش مسیر برای رسیدن به شعبه مورد نظر بر روی نقشه، تعیین موقعیت مکانی دقیق کاربر (مبتنی بر GPS و شبکه اینترنت) و نمایش آن بر روی نقشه و نیز امکان تماس مستقیم با شماره تلفن ها مندرج، بدون نیاز به خروج از برنامه، از جمله امکانات این نرم افزار تلفن همراه به شمار می رود.
دکتر جلالی در پایان اظهار داشت: نرم افزار فوق برای سیستم های تلفن همراه iOS و اندروید قابل استفاده و نصب می باشد. همچنین مشتریان و کاربران این نرم افزار کاربردی می توانند برای ارائه هر گونه پیشنهاد و نظر خود و یا مشاهده هرگونه تغییر در مکان شعبه، با پست الکترونیکی map@ebanksepah.ir، مکاتبه نمایند.