جامع نیوز:بانک پاسارگاد ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات هم‌میهنان عزیز، ساعات کار ستاد و شعبه‌های خود را در این ماه مبارک اعلام کرد. به گزارش جامع نیوزاز بانک پاسارگاد، کلیه شعبه‌های این بانک در تهران و شهرستان‌ها، در روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۸:۳۰ صبح […]

جامع نیوز:بانک پاسارگاد ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات هم‌میهنان عزیز، ساعات کار ستاد و شعبه‌های خود را در این ماه مبارک اعلام کرد.

به گزارش جامع نیوزاز بانک پاسارگاد، کلیه شعبه‌های این بانک در تهران و شهرستان‌ها، در روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۵:۳۰ بعدازظهر و در روز پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ بعدازظهر کلیه خدمات بانکی را اعم از ریالی و ارزی به مشتریان عزیز ارایه می دهند.

همچنین واحدهای ستادی بانک پاسارگاد در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۴:۳۰ بعدازظهر و در روز پنج شنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲:۳۰ بعدازظهر آماده پاسخگویی به مراجعه کنندگان محترم و پشتیبانی از شعبه های بانک هستند.

گفتنی است ساعات کار شعبه‌های بانک در مناطق آزاد کیش و قشم، هماهنگ با زمان فعالیت سایر بانک ها است که توسط سازمان مناطق آزاد مربوطه اعلام خواهد شد.