جامع نیوز:گوشی هوشمند G3 نقطه اوج خط مشی ال‌جی تحت عنوان ” از شما می‌آموزیم ” است. ال‌جی در طراحی گوشی پرچمدار جدیدش این نگرش مهم در مورد مصرف کننده را به خاطر داشته که مردم فقط وقتی تکنولوژی پیشرفته را می‌خواهند که ساده باشد و به وضوح نفعی به زندگی روزمره آنها برساند. به […]

جامع نیوز:گوشی هوشمند G3 نقطه اوج خط مشی ال‌جی تحت عنوان ” از شما می‌آموزیم ” است. ال‌جی در طراحی گوشی پرچمدار جدیدش این نگرش مهم در مورد مصرف کننده را به خاطر داشته که مردم فقط وقتی تکنولوژی پیشرفته را می‌خواهند که ساده باشد و به وضوح نفعی به زندگی روزمره آنها برساند. به زبانی ساده‌تر مصرف کنندگان وقت اضافی برای پیچیدگی‌های غیر ضروری ندارند. بنابراین در گوشی G3 ال‌جی پیشرفته ترین تکنولوژی‌ها در حالی عرضه شده که تجربه کاربری بازهم ساده‌تر شده‌است.
سه ویژگی اصلی گوشی هوشمند G3 که باعث دریافت جوایز فراوان و شهرت این گوشی شده صفحه نمایش، دوربین و طراحی‌ منحصر به فرد آن است.
گوشی هوشمند G3 ال‌جی که به زودی در بازار ایران نیز عرضه خواهد شد ، اولین گوشی جهان با صفحه نمایش ۵٫۵ اینچ Quad HD با ۵۳۸ پیکسل در اینچ و وضوح ۴ برابر HD و تقریباً دو برابر Full HD است که تصاویری واضح‌تر و شفاف‌تر و به همراه بازتولید رنگ واقعی‌تر را به دست می‌دهد.
تصاویر و مناظری که می‌توانند با ریزترین جزئیات در صفحه نمایش Quad HD گوشی هوشمند G3 نشان داده شوند و دوربین دقیقی که با فوکوس خودکار لیزری می‌تواند لحظه خلق این تصاویر را ثبت کند به تنهائی می‌تواند از گوشی هوشمند G3 ال‌جی یک اسطوره بسازد. برای اینکه تصوری از سرعت فناوری لیزری در دوربین این گوشی داشته باشید همین قدر کافیست که بگوئیم فقط در ۲۷۶ هزارم ثانیه روی سوژه فوکوس می‌کند و تنها در یک میلی ثانیه عکس می‌گیرد.
به این قابلیت‌ها می‌توان طراحی بی‌نظیرش را نیز افزود. طراحی باریک و نوینی که با استفاده از دایره – که در لوگوی ال‌جی نیز مشاهده می‌شود- به عنوان تم اصلی گرافیکی، حس راحتی و در عین حال استحکام را از طریق رابطه‌ای هماهنگ میان اشکال مدوّر و رشته‌های باریک منتقل می‌کند.

این گوشی که کمتر از بیست روز به عرضه آن در بازار ایران باقی مانده است قابلیت‌های فراوانی دارد که می‌تواند بی‌شک تا مدت‌ها یکی از محبوب‌ترین و بی‌رقیب‌ترین گوشی‌های هوشمند باقی بماند.