جامع نیوز:• بهترین تلفن هوشمند با قابلیت سلفی در جهان۱ که با برنامه‌های سلفی و یک دوربین قدرتمند «PROselfie cam»، به‌طور کامل برای گرفتن سلفی بهینه شده است • با دوربین جلویی ۵ مگاپیکسلی با زاویه‌دید گسترده همراه با حالت خودکار فوق‌العاده و یک فلاش LED ملایم، در هر شرایط نوری بهترین سلفی‌ها را بگیرید […]

جامع نیوز:• بهترین تلفن هوشمند با قابلیت سلفی در جهان۱ که با برنامه‌های سلفی و یک دوربین قدرتمند «PROselfie cam»، به‌طور کامل برای گرفتن سلفی بهینه شده است
• با دوربین جلویی ۵ مگاپیکسلی با زاویه‌دید گسترده همراه با حالت خودکار فوق‌العاده و یک فلاش LED ملایم، در هر شرایط نوری بهترین سلفی‌ها را بگیرید و به‌اشتراک بگذارید
• با جلوۀ واقعیت‌افزوده برای دوربین جلویی سرگرمی‌های بی‌پایانی را تجربه کرده یا از برنامۀ رتوش چهرۀ دوربین برای اصلاح هم‌زمان و همچنین پس از گرفتن عکس‌های نمای نزدیکتان در یکی از ۱۰ قاب گوناگون Deco، استفاده نمایید
• بهترین تصویرتان را ارائه کرده و از بهترین تماس تصویری ممکن در بین تلفن‌های هم‌ردۀ این تلفن هوشمند، روی یک صفحه‌نمایش ۵٫۵ اینچی با کیفیت HD بر بستر ارتباطی فوق سریع ۴G/LTE لذت ببرید
• Xperia™ C3 را می‌توانید با خودتان به هرکجا ببرید که این به دلیل وزن فوق‌العاده سبک، طراحی باریک، پردازشگر چهارهسته‌ای قدرتمند و همچنین سرعت فوق سریع ۴G این تلفن هوشمند است
• ویژگی دو سیم‌کارته به شما انعطاف‌پذیری استفاده از دو سیم‌کارت در یک تلفن را می‌دهد. بنابراین دیگر هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

۸ ژوئیۀ ۲۰۱۴، لندن، بریتانیا- Sony Mobile Communications (“Sony Mobile”) امروز Xperia™ C3 را معرفی کرد که به لطف فناوری پیشروی تصویربرداری دیجیتال Sony و برنامه‌های تعاملی دوربین، تلفن هوشمند جدید و قدرتمندی است برای گرفتن سلفی و اشتراک‌گذاری اجتماعی.
کالوم مک‌دوگال، رئیس بازاریابی Xperia در Sony Mobile Communications گفت: « Xperia C3 تلفن هوشمند بی‌همتای جدیدی از Sony است که برای ارائۀ نهایت تجربۀ اشتراک‌گذاری اجتماعی با دوربین جدید و قدرتمند «PROselfie cam»، ساخته شده است. این تلفن هوشمند همچنین ترکیبی از بهترین‌های Sony با فناوری تصویربرداری پیشرو و مشخصات و عملکرد فوق‌العاده را در ردۀ قیمتی متوسط ارائه می‌کند. روند رشد عکس‌های سلفی هیچ نشانه‌ای از کاهش را نشان نمی‌دهد. از سال ۲۰۱۲ تاکنون استفاده از سلفی ۱۷٬۰۰۰٪ افزایش یافته است به‌گونه‌ای که در سال ۲۰۱۳ واژۀ سلفی به‌طور رسمی به واژه‌نامۀ انگلیسی آکسفورد افزوده شد. ما از ارائۀ نخستین «تلفن هوشمند PROselfie» متعلق به SONY و ایفای نقش در این پدیدۀ جهانی، هیجان‌زده هستیم.»
با بهترین تلفن هوشمند ما با دوربین «selfie cam» چیزهای بیشتری را در قاب تصویر جای دهید
Xperia C3 با دوربین جلویی ۵ مگاپیکسلی با زاویه‌دید گسترده (۲۵ میلی‌متر با میدان دید ۸۰ درجه‌ای) که امکان ثبت چیزهای بیشتری در قاب تصویر را می‌دهد، سلفی‌هایی بی‌نقص را در هرزمان و در هرکجا می‌گیرد. شما می‌توانید با فلاش ملایم بی‌همتا در روز یا شب و تنها با دوبار ضربه زدن به روکش پشتی یا با استفاده از ویژگی تشخیص لبخند Smile Shutter، تصاویر را حتی بهتر از حالت واقعی ثبت کرده و با سه کلیک آن‌ها را با دوستانتان به‌اشتراک بگذارید. به لطف حالت خودکار فوق‌العاده برای دوربین جلو تصاویر به‌طور خودکار برای شرایط نوری مناسب تنظیم شده و عملکرد تشخیص صحنۀ خودکار که همراه با HDR و فلاش LED کار می‌کند، موجب اطمینان از ثبت بهترین عکس‌ها و ویدیوهای سلفی در هر شرایط نوری می‌شود. Xperia C3 برای بهبود هرچه بیشتر تصاویرتان، با برنامه‌های از پیش بارگیری شدۀ سلفی دوربین ارائه می‌شود. جلوۀ واقعیت افزوده طرح‌های زمینه‌ای را به‌کار می‌گیرد که به شما اجازۀ افزودن گرافیک‌ها و پویانمایی‌های جالبی مانند کلاه دزدان دریایی، چهره‌های ترسناک و چشمان لیزری، را به عکس‌ها و ویدیوهای سلفی‌تان می‌دهد.
رتوش چهره برنامۀ نوآورانۀ دیگری است که به شما اجازه می‌دهد به‌طور هم‌زمان و با گزینش ترکیبی از ۱۰ حالت زیبایی، ۱۰ گزینۀ قاب DECO واشعۀ جادویی برای ۶ تغییر الگوی بازتابش از چشم، چهرۀ حداکثر دو نفر را در عکس تغییر دهید. همۀ این ویژگی‌ها به شما امکان می‌دهند تا تصاویرتان را به سطح بالاتری ارتقاء داده و دوستان را در شبکه‌های اجتماعی مورد علاقۀ‌تان تحت تأثیر قرار دهید.
از تخصص دوربین Sony لذت ببرید

Enjoy Sony camera expertise
دوربین اصلی ۸ مگاپیکسلی تحسین‌برانگیز Xperia™ C3 که با تخصص دوربین پیشرویCyber-shot ساخته شده است، به حسگر عکس Exmor RS™‎ برای موبایل مجهز بوده و تصاویری بی‌نقص را حتی در شرایط نوری چالش‌برانگیز ثبت می‌کند. با SteadyShot™‎ همۀ ویدیوهایتان صاف و بدون اعوجاج خواهند بود. همچنین دوربین جلویی و کیفیت تصویر استثنایی روی صفحه‌نمایش ۵٫۵ اینچی با کیفیت HD بر بستر ارتباطی فوق سریع ۴G/LTE، تماس‌های ویدیویی با Xperia™ C3 را فوق‌العاده واضح و بی‌نظیر می‌کند.
کاوش در برنامه‌هایی که تجربه‌های جدیدی را برای شما به ارمغان می‌آورند
Xperia™ C3 با برنامه‌های نوآورانۀ از پیش بارگیری شدۀ دوربین ارائه می‌شود که برای ارتقاء تجربۀ تلفن همراه شما با روش‌هایی اجتماعی و جالب برای ایجاد و اشتراک‌گذاری، توسعه داده شده‌اند:
 خودکار فوق‌العاده- هم برای دوربین اصلی و هم برای دوربین جلویی. از نمای روشنایی‌های شب گرفته تا سلفی با نور پس‌زمینه، خودکار فوق‌العاده چهار نوع صحنه را در دوربین جلو و ۳۶ صحنه را در دوربین اصلی C3 تشخیص داده و برای کمک به شما در گرفتن بهترین عکس‌ها در هرکجا و در هر شرایط نوری تنظیمات را به‌طور خودکار تغییر می‌دهد. خودکار فوق‌العاده به‌عنوان تنظیم پیش‌فرض دوربین و بسته به صحنه‌های مورد نظر به‌طور خودکار HDR را روشن یا خاموش می‌کند. حالت HDR چندین عکس را با نوردهی‌های مختلف می‌گیرد و سپس آن‌ها را در یکدیگر تلفیق می‌کند تا عکس‌هایتان طبیعی‌تر به‌نظر برسند- حتی در هنگام وجود نور پس‌زمینه.
 رتوش چهره نسخۀ ۲- تصاویر نمای نزدیکتان را هم‌زمان اصلاح کنید. رتوش چهره با قابلیت‌هایی چون اصلاح هم‌زمان، گزینه‌های قاب DECO و جلوه‌های اشعۀ جادویی چشم (بازتابش نور) موجب اطمینان از ثبت بهترین حالت چهره‌تان می‌شود. رتوش چهره امکان گزینش از بین ۱۰ حالت گوناگون زیبایی شامل چهار ظاهر طبیعی برای آقایان و قابلیت رتوش چهرۀ حداکثر دو نفر در هر عکس را فراهم می‌آورد. همچنین می‌توانید پیش از ثبت عکس و برای حصول اطمینان از فتوژنیک بودن عکس نهایی، تغییرات را به‌طور هم‌زمان ببینید.
 جلوۀ واقعیت افزوده- زاویه‌ای متفاوت برای عکس‌ها و ویدیوهایتان. دوربین جلویی ویژۀ سلفی تلفنتان را در حالت جلوۀ واقعیت افزوده قرار دهید و به نمایاب دوربینتان جان بدهید. خودتان و دوستانتان را در کارناوال یا مهمانی هالووین با ماسک‌های جالب ببینید، با کلاه‌های دزدان دریای کارائیب یا پارچه‌های موم‌اندود برای مومیایی کردن.
 Timeshift-burst – همیشه بهترین تصویر را ثبت کنید.Timeshift-burst تنها در ۲ ثانیه ۳۱ عکس می‌گیرد و حتی پیش از فشردن دکمۀ شاتر شروع به عکس گرفتن می‌کند. پس از آن مصرف‌کنندگان می‌توانند برای گزینش عکسی بی‌نقص در بین ۳۱ عکس گرفته شده به جلو یا عقب پیمایش کنند یا حتی همۀ آن‌ها را نگه‌دارند.
 جلوه‌های تصویر- بهترین تصویر را خلق کنید. طیف گسترده‌ای از جلوه‌های خلاقانه را روی عکس‌هایتان به‌کار بگیرید و رنگ‌ها را تغییر دهید. ردی از عکس‌ها را اضافه کنید یا جلوۀ آینه را اعمال کنید. این تنظیمات عکس‌هایتان را ارتقاء داده و دنیایی از امکانات را به‌روی شما می‌گشایند.
 سازندۀ فیلم – ویدیوهایی افتخارآمیز خلق کنید. برنامۀ جدید سازندۀ فیلم به شما اجازه می‌دهد ویدیوهایتان را اصلاح کرده و برش دهید. بنابراین می‌توانید به‌آسانی هرآنچه را که می‌خواهید به‌اشتراک بگذارید، ویرایش کنید. جلوۀ نمایشی حرکت آهسته را در یک یا چند مکان در خط زمانی ویدیو درج کنید بنابراین می‌توانید پیش‌نمایش ویدیوتان را پیش از ذخیره و اشتراک‌گذاری ببینید.
 Social live- لحظه‌های ارزشمندتان را به‌طور زنده پخش کنید. Social live به شما اجازه می‌دهد هر لحظه‌ای را به محض وقوع بر روی Facebook به اشتراک بگذارید، نظرات دوستانتان رابر روی صفحۀ تلفن مشاهده کنید و به گفتگو ادامه دهید، همۀ این‌ها به‌صورت هم‌زمان انجام می‌گیرد، و می‌توانید به فراتر از آنچه که به‌عنوان اشتراک‌گذاری اجتماعی می‌شناسید، بروید.
 Sweep Panorama: تنها با حرکت افقی و عمودی یکنواخت دوربین عکس‌های پانوراما بگیرید.
 Vine- ویدیوهای بازگشتی زیبایی بسازید و به‌اشتراک بگذارید. با این برنامۀ آسان و هیجان‌اگیز ویدیوهای شش ثانیه‌ای را با دوستان و شبکه‌های اجتماعی‌تان به‌اشتراک بگذارید.
سرعتی که تا ابد ادامه می‌یابد
Xperia™ C3 از شبکه‌های فوق سریع ۴G/LTE با سرعت دانلود ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه دانلود و ۵۰ مگابیت برثانیه آپلود پشتیبانی می‌کند و به شما اجازه می‌دهد هر رویداد برجسته‌ای از روزتان را در هرزمان و در هرکجا به‌اشتراک بگذارید. Xperia™ C3 که به پردازشگر چهارهسته‌ای کارآی ۱٫۲ گیگاهرتزی Snapdragon، ۱ گیگابایت رم و ۸ گیگابایت حافظۀ فلش مجهز است، عملکرد فوق سریع و گرافیک‌هایی نفس‌گیر را امکان‌پذیر می‌کند.
سبک و باریک برای زندگی در حال حرکت
این تلفن باریک و شیک با تنها ۷٫۶ میلی‌متر ضخامت و ۱۵۰ گرم وزن برای افراد در حال حرکت ایده‌آل است. Xperia C3 که با فناوری پیشروی Sony ساخته شده است، صفحه‌نمایش شگفت‌انگیزی داردکه تجربه‌ای بی‌رقیب را ارائه می‌دهد. صفحه‌نمایش بزرگ و زیبای ۵٫۵ اینچی IPS با کیفیت HD، با فناوری BRAVIA®‎ بهینه شده است که امکان مشاهدۀ عالی از هر زاویه‌ای را ارائه می‌دهد.
Xperia C3 به صفحه‌کلیدی با قابلیت جابجایی آسان برای ورود اطلاعات با یک دست مجهز است. علاوه بر این حالت سادۀ «خانه» صفحۀ اصلی ساده شده‌ای را با فونت‌های بزرگ‌تر، برنامه‌های بیشتر استفاده شده و قابلیت شماره‌گیری سریع، ارائه می‌دهد.
دوام باتری بهتر
Xperia C3 استفادۀ افزایش یافته‌ای را ارائه می‌دهد تا از تلفن هوشمندتان در حال حرکت بیشترین بهره را ببرید. علاوه بر آن، حالت Battery STAMINA نسخۀ ۳٫۰ با تشخیص زمانی که از صفحه‌نمایشتان استفاده نمی‌کنید و خاموش کردن عملکردهایی که به ‌آنها نیازی ندارید و در عین حال نگه‌داشتن اعلان‌هایی که می‌خواهید، از خالی شدن غیر ضروری باتری جلوگیری می‌کند.
دو سیم‌کارت، بدون اغماض
نسل جدید فناوری دو سیم‌کارتۀ Sony، به کاربران اجازه می‌دهد هر دو سیم‌کارت را به‌طور مستقل با صداهای زنگ و گزینش بین سیم‌کارت‌ها پیش از تماس یا ارسال پیام متنی، تنظیم کنند. در عین حال فناوری مدیریت دو سیم‌کارت Sony بدان معناست که کاربران می‌توانند هر دو سیم‌کارت را فعال نگه‌داشته و دیگر هیچ تماسی را حتی در هنگام مکالمه با یکی از سیم‌کارت‌ها از دست ندهند.

Xperia C3 در رنگ‌های سفید و مشکی و با رنگی کمی ویژه، سبز نعنایی، در دسترس خواهد بود و از اوت ۲۰۱۴ در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد. چین نخستین بازاری خواهد بود که این تلفن هوشمند در آن عرضه می‌شود.
برای مشخصات کامل از پیوند زیر بازدید کنید:
http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-c3/specifications/