جامع نیوز: شرکت ایران خودرو در این مرحله از فروش که طبق روال همیشه نیمه دوم ماه اجرا می شود، به واسطه افزایش تیراژ تولید، محصولات بیشتری را عرضه خواهد کرد. به گزارش جامع نیوز، شرکت ایران خودرو با هدف جلب رضایت مصرف کننده واقعی تمهیدات ویژه ای از قبیل عدم ارائه خودرو به مشتریان […]

جامع نیوز: شرکت ایران خودرو در این مرحله از فروش که طبق روال همیشه نیمه دوم ماه اجرا می شود، به واسطه افزایش تیراژ تولید، محصولات بیشتری را عرضه خواهد کرد.

به گزارش جامع نیوز، شرکت ایران خودرو با هدف جلب رضایت مصرف کننده واقعی تمهیدات ویژه ای از قبیل عدم ارائه خودرو به مشتریان حقوقی و کنترل محدوده جغرافیایی در نظر گرفته که کاهش اختلاف بهای کارخانه و بازار به حداقل ممکن و تسهیل دستیابی مشتریان حقیقی به خودرو با قیمت مصوب کارخانه از مهم ترین اهداف اعمال این تمهیدات است.
با توجه به محدودیت های اعمال شده در شرایط فروش فوری، از ابتدای سال بیش از ۱۴۸ هزار مشتری جدید به مشتریان ایران خودرو افزوده شده است. لازم به ذکر است، هر کد ملی تنها امکان اخذ یک شماره مشتری خواهد داشت و هرگونه تغییر آدرس پس از ثبت نام قابل انجام نخواهد بود.
به این ترتیب هموطنان می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از ساعت ۱۰ صبح امروز شنبه نسبت به انتخاب خودروی مورد نظر و ثبت نام اقدام کنند.
نکات مهم شرایط فروش فوری مرداد ماه به شرح ذیل می باشد:
۱-فقط مشتریانی می توانند از شرایط فروش فوری مرداد ماه بهره مند شوند که در بخشنامه های شماره ۳۳۷۰،۳۳۶۴،۳۳۵۵،۳۳۵۱،۳۳۳۷،۳۳۳۰،۳۳۴۵(از بهمن ماه سال ۹۲ تاکنون) نتوانسته اند ثبت نام انجام دهند.
۲-هر مشتری به ازای کدملی یک دستگاه خودرو می تواند ثبت نام نماید.
۳-امکان انتخاب نمایندگی فقط با توجه به استان محل سکونت مشتری امکان پذیر خواهد بود و بعد از ثبت نام به هیچ عنوان امکان تغییر آدرس (شهر) مجاز نمی باشد.
۴-برای مشتریان حقوقی امکان ثبت نام با این شرایط وجود ندارد.
۵-امکان انتخاب رنگ های جدید و متنوع برای خودروهای قید شده فراهم میباشد و پس از ثبت نام امکان تغییر رنگ وجود نخواهد داشت.
۶-در این ثبت نام، امکان صلح به غیر وجود ندارد.