جامع نیوز:بانک کارآفرین در راستای تکمیل سبد محصولات خود و ارائه خدمات بیشتر به مشتریان و با هدف افزایش امنیت و آسودگی خاطر آنان در عملیات بانکی، «ایمن کارت» عرضه کرد. به گزارش جامع نیوزاز بانک کارآفرین، «ایمن کارت» خدمتی نوین از بانک کارآفرین است که به منظور افزایش امنیت مشتریان در خریدهای اینترنتی و […]

جامع نیوز:بانک کارآفرین در راستای تکمیل سبد محصولات خود و ارائه خدمات بیشتر به مشتریان و با هدف افزایش امنیت و آسودگی خاطر آنان در عملیات بانکی، «ایمن کارت» عرضه کرد.

به گزارش جامع نیوزاز بانک کارآفرین، «ایمن کارت» خدمتی نوین از بانک کارآفرین است که به منظور افزایش امنیت مشتریان در خریدهای اینترنتی و یا حضوری، طراحی و پیاده سازی شده است و دریافت آن از طریق مراجعه به شعب سراسر کشور امکان پذیر است.

براساس این گزارش، تفاوت عمده «ایمن کارت» با کارت برداشت نقدی در این است که «کارت برداشت نقدی» مستقیماً متصل به حساب بانکی مشتری است، در حالیکه «ایمن کارت» به جهت امنیت بیشتر، به صورت مستقیم به هیچ کدام از حساب های بانکی مشتری متصل نیست و به همین دلیل باعث افزایش امنیت مالی مشتری، به ویژه در خریدهای اینترنتی می شود.

این گزارش می افزاید: در کارت های بانکی معمولی، در صورت عدم رعایت نکات امنیتی و یا در صورت سوء استفاده و ایجاد دسترسی غیرمجاز به کارتهای معمولی، تمامی موجودی حساب مشتری که متصل به کارت است در معرض خطر سرقت و برداشت غیرمجاز قرار می گیرد، اما «ایمن کارت» با توجه به امنیت بالای آن، به صورت مستقیم متصل به هیچ یک از حساب‌های مشتری نیست، بلکه دارنده ایمن کارت می تواند در هر زمان به میزان نیاز خود، ایمن کارت را به سادگی شارژ کند.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، ایمن کارت قابلیت انجام تمامی تراکنش های مالی از جمله «برداشت وجه از دستگاه خودپرداز (مطابق با مقررات و ضوابط شبکه شتاب)»، «خرید از پایانه های فروش(POS)»، « خرید اینترنتی»، «انتقال وجه به سایر کارت های عضو شتاب (مطابق با مقررات و ضوابط شبکه شتاب)»، « پرداخت قبوض» و سایر قابلیت های کارتهای بانکی عضو شتاب را داراست.

نوع تراکنش های قابل انجام از طریق «ایمن کارت»

برداشت وجه از دستگاه خودپرداز (مطابق با مقررات و ضوابط شبکه شتاب)

خرید از پایانه های فروش(POS)

خرید اینترنتی

انتقال وجه به سایر کارت های عضو شتاب (مطابق با مقررات و ضوابط شبکه شتاب)

انتقال وجه از سایر کارت های عضو شتاب

پرداخت قبوض

تغییر رمز اول و تخصیص رمز دوم

دریافت پنج گردش آخر ایمن کارت از دستگاه خودپرداز

دریافت مانده ایمن کارت از دستگاه خودپرداز

دریافت ۳ گردش آخر ایمن کارت از طریق تلفنبانک کارآفرین

همچنین مشتریان می توانند با مراجعه به شعب سراسر کشور این بانک و تکمیل فرم درخواست صدور ایمن کارت، آن را دریافت و برای شارژ آن اقدام کنند. با شارژ ایمن کارت، استفاده از موجودی کارت صرفا تا سقف مبلغ شارژ شده، برای مشتریان از طریق کانال های مختلف فراهم می شود.

گفتنی است، دارندگان «ایمن کارت» می توانند از سه روش «شارژ کارت از طریق خودپردازها و انتقال وجه از هر یک از کارت های عضو شبکه شتاب به ایمن کارت(مطابق با مقررات و ضوابط شبکه شتاب)»، «شارژ از طریق اینترنت بانک کارآفرین ( از طریق انتخاب گزینه انتقال وجه کارت به کارت – از کارت کارآفرین به ایمن کارت) و «شارژ کارت از طریق مراجعه دارنده کارت به شعبه» کارت خود را شارژ کنند.