جامع نیوز:بانک صادرات ایران در راستای انجام تکالیف و رسالت های اجتماعی خود و در پی تأکید مسئولان برای حل مشکلات مالی زوج های جوان، از عید فطر تا پایان شهریورماه سال جاری، علاوه بر سهمیه مصوب سالانه، به ۵٠ هزار نفر از زوج های جوان، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت می […]

جامع نیوز:بانک صادرات ایران در راستای انجام تکالیف و رسالت های اجتماعی خود و در پی تأکید مسئولان برای حل مشکلات مالی زوج های جوان، از عید فطر تا پایان شهریورماه سال جاری، علاوه بر سهمیه مصوب سالانه، به ۵٠ هزار نفر از زوج های جوان، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت می کند.
به گزارش جامع نیوزازبانک صادرات ایران، براساس هماهنگی های صورت گرفته بین وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس کل بانک مرکزی و مدیران عامل بانکها و برای کاهش حجم لیست انتظار متقاضیان دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه، در یک اقدام ضربتی، ضمن تعیین سهمیه های اضافی برای بانک، بر لزوم پرداخت این تسهیلات تا پایان شهریورماه تأکید شد.
براین اساس ، سهمیه در نظر گرفته شده برای بانک صادرات ایران، تعداد ٢۵ هزار فقره بود که با توجه به نظر مهندس پیشرو مدیرعامل این بانک مبنی بر حمایت از زوج های جوان و در راستای سیاست های حمایتی بانک، این رقم به ۵٠ هزار فقره افزایش یافت. این رقم علاوه بر سهمیه ٣٠٠ هزار نفری بانک صادرات ایران در سال ١٣٩٣ می باشد.
گفتنی است زوج های جوان متقاضی دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه می توانند با مراجعه به سامانه
قرض الحسنه ازدواج بانک مرکزی و دریافت کد رهگیری، به شعبه تعیین شده بانک صادرات ایران مراجعه و پس از تکمیل مدارک و ارائه صرفاً یک ضامن معتبر، این تسهیلات را در کمتر از ده روز دریافت نمایند.
شایان ذکر است بانک صادرات ایران در سال ١٣٩٢، مبلغ ١١ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه را به بیش از ٣٧٠ هزار نفر پرداخت نموده که ٢٢ درصد بیش از سهمیه تعیین شده برای این بانک بوده است.
بانک صادرات ایران در راستای سیاست های حمایتی خود و انجام رسالت های اجتماعی، علاوه بر پرداخت تسهیلات
قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه، تسهیلات قرض الحسنه مختلفی از جمله مشاغل خانگی، اشتغال زایی، درمان بیماران، تجهیز مدارس، کمک به زلزله زدگان، کمک به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی و … را پرداخت کرده است.
لازم به ذکر است منابع مالی برای پرداخت وام های قرض الحسنه حساب های پس انداز قرض الحسنه می باشد که هموطنان عزیز با افتتاح و افزایش مبلغ موجودی حسابهای مذکور می توانند بانک صادرات ایران را در پرداخت وام های قرض الحسنه یاری نمایند.