جامع نیوز:ال‌جی جدیدترین تبلت با قابلیت حمل راحت تر و رابط کاربری پیشرفته تری با دوربینی مشابه ال‌جی G3 را تقدیم میکند. سئول ۱۴ اگوست ۲۰۱۴- شرکت ال‌جی الکترونیکس در راستای تلاش برای گسترش حوزه خود در فناوری LTE از گوشی های هوشمند به سمت تبلت، با رونمایی از G Pad 8.0 مدل LTE خود […]

جامع نیوز:ال‌جی جدیدترین تبلت با قابلیت حمل راحت تر و رابط کاربری پیشرفته تری با دوربینی مشابه ال‌جی G3 را تقدیم میکند.

سئول ۱۴ اگوست ۲۰۱۴- شرکت ال‌جی الکترونیکس در راستای تلاش برای گسترش حوزه خود در فناوری LTE از گوشی های هوشمند به سمت تبلت، با رونمایی از
G Pad 8.0 مدل LTE خود ، راحتی بیشتر در حمل و اتصالات سریع در مکان های باز را برای مصرف کنندگان پیشنهاد می‌دهد. ال‌جی G Pad 8.0 درست‌ترین عملکرد و قیمت رقابتی را به میان می‌آورد و با بهترین‌ رابط کاربری موبایل هوشمند G3 به بازار می آید و قابلیت‌های روان چندگانه و چندرسانه‌ای فراگیری را ارائه می دهد.

تبلت G Pad 8.0 LTE ال‌جی با خاصیت انطباق عالی خود قابلیت اتصال آسان به دیگر امکانات اندرویدی را فراهم می‌سازد. با بهره‌مندی از QPair 2 مصرف‌کننده می‌تواند به دیگر گوشی‌های هوشمند از طریق بلوتوث برای پاسخ دهی راحت تر به تماس‌های دریافتی، دریافت اخطارها و فرستادن پیام ، به صورت مستقیم اقدام نماید.

ویژیگی های ارزشمند G Pad 8.0 ال‌جی:

یک لمس و یک تصویر: این قابلیت به شکار سریع لحظه های خاص به وسیله یک لمس در هر کجای صفحه نمایش برای زوم و عکاسی کمک می‌کند و زمانبری در فرایند های دو مرحله برای زدن دو ضربه را حذف کرده است.

عکاسی با یک ژست: این ویژگی گرفتن عکس سلفی را راحتر و جذاب تر می‌کند.تنها با باز و بسته کردن دست خود در جلوی لنز و پس از شمارش ۳ ثانیه شما می‌توانید یک عکس سلفی درخشان از خود بگیرید.

صفحه کیبورد هوشمند: این قابلیت، تایپ کردن در صفحه نمایش ۸ اینجی را به مراتب راحت تر از تایپ با گوشی‌های هوشمند می سازد. صفحه کیبورد هوشمند به وسیله دنبال کردن و آنالیز کردن کلمات پیش فرض یا کلماتی که قبلا تایب شده برای پیدا کردن کلمه مورد نظر فرد، باعث کاهش ۷۵ درصدی در خطای تایپ کلمات شده است.

Knock Code: سیستم ایمنی منحصر به فرد ال‌جی، قدرتمندی در روشن کردن موبایل و باز کردن قفل گوشی به وسیله یک حرکت روان را برجسته کرده است.بنابراین اعضای یک خانواده چهار نفره می توانند با ارائه رمز پیش خود از G Pad 8.0ال‌جی بدون دسترسی به اطلاعات شخصیه یکدیگر به صورت مشترک استفاده نمایند.

به گفته مدیر عامل شرکت ال جی :به وسیله G Pad 8.0 ال‌جی استاندارهای عالی در اتصالات بازار ۴G اجرا میکند. امروزه نیاز استفاده کننده سرعت و راحتی کار در هر کجا و هر زمان است.اگر زیربنای ۴G اینگونه باشد، ما خواهان این هستیم که محصولات ال‌جی در بهره بردن از شبکه ‌های سریع اولین باشند.
عرضه ال جی G Pad 8.0 در این هفته از کشورهای اروپایی اصلی آغاز خواهد شد و سپس در بازارهای امریکای جنوبی و مرکزی ،آسیا و پس کشور های خاورمیانه خواهد شد.

ویژگی های اصلی G Pad 8.0:

o صفحه نمایش:۸ اینچ
o حافظه: رم ۱ گیگابایت
o دوربین : دوربین جلو ۱.۳ مگاپیکسل.دوربین پشت: ۵ مگاپیکسل
o باتری: ۴۲۰۰mAh
o اندازه: ۲۱۰.۸ x 124.2 x 9.9mm
o وزن:۳۴۴ گرم
o اتصالات: wifi- LT
o رنگ:مشکی – سفید- آبی و نارنجی درخشان
o دیگر ویژگی ها: یک لمس و یک تصویر/ صفحه کیبورد هوشمند Knock code / QPair 2.0/ عکاسی سلفی