جامع نیوز:مدیرعامل بانک ملی ایران از پرداخت ۳۰۰ هزار فقره تسهیلات ازدواج از امروز خبر داد و گفت: ۱۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج توسط بانک ملی ایران تا پایان شهریور ماه پرداخت خواهد شد. به گزارش جامع نیوز، عبدالناصر همتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه خود با […]

جامع نیوز:مدیرعامل بانک ملی ایران از پرداخت ۳۰۰ هزار فقره تسهیلات ازدواج از امروز خبر داد و گفت: ۱۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج توسط بانک ملی ایران تا پایان شهریور ماه پرداخت خواهد شد.
به گزارش جامع نیوز، عبدالناصر همتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه خود با وزیر اقتصاد اظهار داشت: در هماهنگی که با آقای طیب‌نیا انجام شد، پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج زوجین از امروز در تمامی شعب این بانک آغاز می‌شود.
وی افزود: در این مرحله بانک ملی ایران تا پایان شهریورماه حداقل ۳۰۰ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت خواهد کرد و برای این امر ۱۰ هزار میلیارد ریال از منابع خود را اختصاص داده است.
مدیرعامل بانک ملی ایران تصریح کرد: وزیر اقتصاد به بانک‌های دیگر تاکید کرد که همانند این بانک سهمیه اضافه برای پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج اختصاص دهند.