جامع نیوز:نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی‌ بر لزوم استفاده از ظرفیت های بانک شهر جهت رشد و توسعه خدمات شهری همدان تاکید کرد . به گزارش جامع نیوز، امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با مدیر عامل بانک شهر و مدیران ارشد شهرداری […]

جامع نیوز:نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی‌ بر لزوم استفاده از ظرفیت های بانک شهر جهت رشد و توسعه خدمات شهری همدان تاکید کرد .

به گزارش جامع نیوز، امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با مدیر عامل بانک شهر و مدیران ارشد شهرداری استان همدان امضای تفاهم نامه میان این بانک و شهرداری همدان با بیان این مطلب‌ گفت‌: با وجود همه مشکلات و تحریم‌ها همدان در شرف یک تحول بزرگ است.

خجسته با بیان اینکه در زمینه شهری به درآمدهای بیشتر نیاز است، اظهار کرد: در مقایسه با شهرهای دیگر وضعیت همدان با توجه به ظرفیت‌های موجود قابل قبول و رضایت‌بخش نیست.

وی با اشاره به جذب اعتبارات کلان از بانک شهر توسط شهرهای مختلف کشور تصریح کرد: باید از ظرفیت‌های مالی این بانک در جهت رشد و توسعه خدمات شهری همدان استفاده کرد.

وی با اشاره به کمبود اعتبارات مالی در کشور گفت: بانک شهر ظرفیت‌های خوبی دارد و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار همدان با جدیت‌ از جذب اعتبار از این بانک استقبال می کنند‌.

خجسته با تأکید بر استفاده از بیشترین زمان در فصل کاری همدان ادامه داد: ارتقای خدمات شهری دغدغه مدیران و مسؤولان شهر و استان همدان است، چرا که این امر مطالبه به حق مردم است.