جامع نیوز:بانک سامان در راستای رفع نیازهای مصرفی و ضروری هم‌وطنان، بسته تسهیلاتی “نگین” را عرضه کرد. به گزارش جامع نیوزاز بانک سامان، تمام دارندگان سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت نگین که فاقد سابقه چک برگشتی و مطالبات غیرجاری در نظام بانکی کشور باشند، می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند. بر اساس این گزارش، در این بسته، […]

جامع نیوز:بانک سامان در راستای رفع نیازهای مصرفی و ضروری هم‌وطنان، بسته تسهیلاتی “نگین” را عرضه کرد.

به گزارش جامع نیوزاز بانک سامان، تمام دارندگان سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت نگین که فاقد سابقه چک برگشتی و مطالبات غیرجاری در نظام بانکی کشور باشند، می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

بر اساس این گزارش، در این بسته، بر اساس مدت سپرده‌گذاری، از ۲۰ میلیون تا یک میلیارد ریال تسهیلات به مشتریان اعطا می‌شود.

این گزارش حاکی است، در این طرح مشتریان با ۳ ماه تا ۱۲ ماه سپرده‌گذاری، از یک برابر تا ۴ برابر سپرده خود از بانک سامان تسهیلات می‌گیرند. بازپرداخت این تسهیلات نیز از ۲۴ ماه تا ۶۰ ماه خواهد بود.

علاقمندان به استفاده از این تسهیلات، جهت کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانند به یکی از شعب بانک سامان در سراسر کشور مراجعه کرده و یا با مرکز سامان ارتباط به شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ تماس بگیرند.