جامع نیوز:به پاس قدردانی و تجلیل از تلاش و نقش خبرنگاران در تعالی افکار عمومی، روشنگری و آگاهی‌بخشی جامعه، آسیاتک شرایط ویژه‌ای برای ارایه اینترنت پرسرعت ADSL+2 برای خبرنگاران در نظر گرفته است. به گزارش جامع نیوزاز شرکت انتقال داده های آسیاتک، آسیاتک نظر به هدف برگزاری طرح های مناسبتی برای اقشار خاص در مناسبت […]

جامع نیوز:به پاس قدردانی و تجلیل از تلاش و نقش خبرنگاران در تعالی افکار عمومی، روشنگری و آگاهی‌بخشی جامعه، آسیاتک شرایط ویژه‌ای برای ارایه اینترنت پرسرعت ADSL+2 برای خبرنگاران در نظر گرفته است.
به گزارش جامع نیوزاز شرکت انتقال داده های آسیاتک، آسیاتک نظر به هدف برگزاری طرح های مناسبتی برای اقشار خاص در مناسبت های خاص و با توجه به اینکه شرکت تصمیم دارد در هر مناسبتی توجه ویژه ای به هر قشر نماید به مناسبت بزرگداشت روز قلم، در طرحی نمادین و جذاب برای مشترکین جدید که با احراز هویت (آپلود تصویر کارت خبرنگاری) از تاریخ ۱۷مرداد ماه به مدت سه روز اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نمایند ۱۰۰ هزار تومان تخفیف ثبت نام سرویس های آسیاتک هدیه دهد.
همچنین مشترکین فعلی آسیاتک که جزو قشر خبرنگارهستند نیز پس از احراز هویت به اکانت مشترک، حجمی به میزان ۱۰ گیگ حجم اضافه و اگر نامحدود بودند ۵ روز اضافه هدیه دریافت خواهند کرد.
لازم به ذکر است این طرح به مناسبت روز قلم به مرحله‌ اجرا درمی‌آید و کلیه‌ خبرنگاران برای دریافت ترافیک و یا پین کد تخفیف باید حتماً فرم ذیل را از تاریخ ۱۷ مرداد ماه تا تاریخ ۲۰ مرداد پرنموده و با ارسال‌ تصویر کارت خبرنگاری خود همراه با مشخصات کامل نسبت به ثبت‌نام اقدام و از خدمات این شرکت استفاده کنند.