جامع نیوز:تغییر نام مدیون بدون واریز درصدی از مانده بدهی یکی از پنج عیدی بانک مسکن به مشتریان خود در طرح دو عید- پنج عیدی این بانک است. به گزارش جامع نیوزاز بانک مسکن،در طرح عیدانه بانک مسکن که از عید فطر تا عید قربان ادامه دارد امکان تغییر نام مدیون بدون واریز درصدی از […]

جامع نیوز:تغییر نام مدیون بدون واریز درصدی از مانده بدهی یکی از پنج عیدی بانک مسکن به مشتریان خود در طرح دو عید- پنج عیدی این بانک است.
به گزارش جامع نیوزاز بانک مسکن،در طرح عیدانه بانک مسکن که از عید فطر تا عید قربان ادامه دارد امکان تغییر نام مدیون بدون واریز درصدی از مانده بدهی مشروط برعدم وجود اقساط معوق و عدم تقاضای مابه التفاوت تسهیلات فراهم گردید.
مشتریان بانک مسکن می توانند از طریق مرکز ارتباط با مشتریان بانک مسکن، سایت بانک مسکن و شعب این بانک در سراسر کشور از جزئیات بیشتر این طرح مطلع شوند.
بر اساس این گزارش؛ تخصیص بیشتر اوراق سپرده سرمایه گذاری ممتاز به دارندگان این حساب که تمایلی به دریافت سود ندارند، اختصاص جوایز به قید قرعه به مشتریانی که حداقل شش قسط از اقساط پرداختی آنها باقی مانده و به صورت یکجا تسویه نمایند، امکان فک رهن در قبال افتتاح انواع سپرده‌های کوتاه مدت ویژه و بلندمدت و نیز بخشودگی شش درصد جرایم برای افرادی که دارای اقساط معوق هستند، از دیگر عیدی های بانک مسکن به مشتریان خود می‌باشد.